281
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi138
  • Ocen na +0
281 ppt ?

jaka jest najlepsza dieta? (139)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: jaka jest najlepsza dieta?

Napisał(a): uchu -

Jeżeli poważnie się pytasz ??? To odpowiem :
- nie głodzić się , ale i nie objadać się .
- każda dieta powinna zaspokoić podstawowe zapotrzebowanie organizmu .
- dużo warzyw , owoców , ograniczyć ciasto-słodycze-lody-czekolady .
- aktywny odpoczynek - poranna gimnastyka codziennie!
- bardzo dobrze wspomaga basen , jazda na rowerze , gimnastyka itp.
Powodzenia i wytrwałości !!!
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Jest taki koleś Jacek Balon, ma nawet swoje blog(wygooglowac można). On schudł ponad 70 kilo w rok czasu, 4 lata temu. Z tego co pisze na swoim blogu to trzyma wagę do dzisiaj, nie przytył nic. Ważył 140 kilo. Ja jak widziałem jego zdjęcia przed i po to oniemiałem dosłownie.

Witaj. Dieta to o wiele za mało jeśli ktoś ma nadwagę. Pomyśl najpierw o tym aby w jakiś sposób zmotywować się do uprawiania sportu chodzi mi tu np o aerobik, siłownia,
basen-bardzo dużo daje, a dopiero potem wprowadź jakąś dietę. Gdybym miała Ci polecić to była by to dieta dukana mino że ma różne opinie w necie ale jest naprawdę super wiadomo tak jak przy każdej diecie trzeba wszystko z umiarem i co najważniejsze się nie katować:) Moja koleżanka stosując tą dietę przez 3 miesiące potrafiła zrzucić 7 kg ale do tego chodziła również na aerobik:)

Reklama

ja na dukanie szybko schudłam szybko i nawet sporo, ale co z tego, kiedy po powrocie do normalnego jedzenia wszystko wróciło? Potem już zrezygnowałam z diet na własną rekę i poszłam do centrum odchudzania cambridge. Również schudłam, a waga trzyma się do dzisiaj.

Reklama

Napisał(a): amalane -

Ja natomiast nie polecam diety Dukana/ Dieta była bardzo popularna kilka lat temu, teraz szał na nia juz mija i może bardzo dobrze ,że się tak dzieje. Dieta w dłuższej perspektywie przynosi o wiele więcej szkód dla organizmu niż zalet. Co z tego,że się chudnie skoro można nabawić się problemów z wątrobą czy z żołądkiem?
Znacznie bardziej przystępna jest dieta South Beach:
http://fitwat(...)-beach/

Problem diety wynika stąd, że każda kiedyś się kończy. I wtedy wracają stare, złe nawyki żywieniowe które prowadza do efektu jojo. Po pierwsze i najważniejsze trzeba zacząć odżywiać się zdrowo, regularnie i odpowiednio do zapotrzebowania energetycznego. I równocześnie dołączyć ćwiczenia ruchowe (sport, taniec, jazda na rowerze itp) które będą sprawiać przyjemność i nie zniechęcą nas od razu ( i intensywność trzeba zwiększać z czasem a nie katować się od początku ).
---------------------------------------------------------------------------
www.100club.pl

Reklama

Wellness0 Problem diety wynika stąd, że każda kiedyś się kończy. I wtedy wracają stare, złe nawyki żywieniowe które prowadza do efektu jojo. Po pierwsze i najważniejsze trzeba zacząć odżywiać się zdrowo, regularnie i odpowiednio do zapotrzebowania energetycznego. I równocześnie dołączyć ćwiczenia ruchowe (sport, taniec, jazda na rowerze itp) które będą sprawiać przyjemność i nie zniechęcą nas od razu ( i intensywność trzeba zwiększać z czasem a nie katować się od początku )
Ale właśnie sęk w tym, że dobra dieta uczy dobrych nawyków żywieniowych. Nie kończy się gwałtownie, po czym wracamy do starego trybu. Musi być wyprowadzenie, stabilizacja i właśnie zmiana żywienia na zdrowe. Ja po diecie cambridge nie przytyłam ani grama...

Napisał(a): deppt -

Trudno jest to określić, jest wiele opinii każdy ma swoją ulubioną. Samemu też nie ma co wymyślać swoich diet, bo zazwyczaj są mniej efektywne, można jedynie lekko modyfikować już powstałe. Na stroniehttp://maksim(...)rmy.pl/ mają spory spis najpopularniejszych diet świata, wszystko ładnie opisane.

Nie ma czegoś takiego jak "najlepsza dieta" - sprawdzasz sobie tego pokrojuhttp://terazd(...)eta.pl/ portale o diecie i widzisz, ile tam tego nawalili... Powstaje pytanie - jakby była "najlepsza dieta" - to po co tyle tego by było...? To tak, jakby odnośnie jedzenia zapytać "jaka jest najlepsza potrawa" - dla każdego będzie dobre coś innego i tyle.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta
  • jaka jest najlepsza dieta odchudzająca
  • najlepsza dieta odchudzajaca
  • jaka dieta najlepsza
  • najskuteczniejsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza na odchudzanie
  • diety forum odchudzanie
  • jaka dieta na odch
  • najlepsza dieta odchudzająca forum
  • jaka dieta jest najlepsza na odchudzanie
  • Najlepszą dieta
  • najlepsza dieta na odchudzanie
  • jaka najlepsza dieta odchudzająca
  • jaką dieta odchudzajaca jest dobra
  • najskuteczniejsza dieta odchudzająca forum
Do góry strony: jaka jest najlepsza dieta?