281
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi138
  • Ocen na +0
281 ppt ?

jaka jest najlepsza dieta? (139)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: jaka jest najlepsza dieta?

Napisał(a): kamiszka -

Zgadzam się, że powinno się zasięgnąć rady dietetyka dla własnego dobra, a nie kombinować na własną rękę z jakimiś tabletkami np. Mnie dietetyk z suvibox http://www.su(...)box.pl/ dobrał odpowiednią dla mnie opcję w ich cateringu i prawie miesiąc dostaję zbilansowane posiłki na każdy dzień. Waga leci w dół, a ja się świetnie czuję i co najważniejsze nie jestem głodna.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Warto zastanowić się nad cateringiem dietetycznym, na tej stronie http://catering-pozywny.pl/ możecie sprawdzić przykładowe menu. Trochę to kosztuję, ale niezwykle się opłaca. Pięć różnych przepysznych niebanalnych dań codziennie z dostawą do domu.

Reklama

kateringi dietetyczne sa jak najbardziej ok - warto rozsądnie wybrac. ale ja np uważam że to jest drogie więc zdecydowałam się na dietę spersonalizowaną przez Panią Kasie Gryko...i szczerze mówiąc nie żałuję bo widzę efekty!!

nikusiausia873 Schudłam już 15 kg, 10 do celu z dietą, którą rozpisali mi w takim centrum Natur House. Jak dla mnie to najlepsza metoda odchudzania. Z głową, rozsądnie, bezpiecznie.
Ja też jestem z NH na diecie. Właśnie mija mi 6 miesiąc. Swój cel już zrealizowałam. Teraz jedynie stabilizuję wagę. Nie wyobrażam sobie wrócić do tłustych dań, którymi kiedyś się zajadałam. Do zdrowym posiłków można się przyzwyczaić, a te z menu NH nawet pokochać. Polecam każdej osobie, która lubi dobrze zjeść i ma słabą wolę w samodzielnym odchudzaniu się.

Reklama

moim zdaniem sam catering dietetyczny nie wystarczy, bo pomija bardzo ważną kwestię kontaktu z dietetykiem i dodatkową kwestę nauki prawidłowych nawyków żywieniowych. Ja na początku też się zastanawiałam nad cateringiem, aż trafiłam na ofertę boxów naturehouse, wykupiłam box detox i tak mi się to spodobało, że postanowiłam kontynuować dietę z naturehouse – teraz zaczynam piąty tydzień i jestem lżejsza o 3kg :) duża w tym zasługa przemiłej pani Justyny – mojej dietetyczki, która potrafi mnie zdopingować w chwilach słabości i układa mi ciekawe, pyszne jadłospisy. Myślę, że będąc na samym cateringu dietetycznym nie dałabym rady i szybko bym się poddała, bo catering jest na chwilę a wskazówki dietetyka zostają na całe życie.

Reklama

Napisał(a): Vanioo -

Jak na moje to nie istnieje cos takiego jak najlepsza dieta. Wiele zalezy od nawykow zywieniowych i przede wszystkim od dobrego łączenia pokarmów w tym celu aby sie dowiedziec jak jesc by jesc zdrowo polecam odwiedzic serwishttps://adame(...)expert/ i poczytac artykuly na ten temat. Jesli chodzi o mnie znacznie pomogly mi te porady w zrzuceniu kilku zbednych kilogramow :)

Napisał(a): lethappiness -

Najlepsza dieta to taka, która będzie dobrana do nas indywidualnie przez wykwalifikowaną osobę, która się na tym zna. Osobom z Krakowa w tym temacie szczególnie mogę polecić Panią Katarzynę Turek, która jest dietetykiem w klinice SCM estetic. Jestem akurat na diecie i udało schudnąć się już 3kg. W cm też dość sporo poszło w dół.

Napisał(a): Kalinka34 -

Proponuję rozważyć zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium. Klasa premium gwarantuje wydłużoną gwarancję (10 lat na silnik) i jest to jedna z lepszych wyciskarek w tym segmencie w stosunku do ceny. Pozwala przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców: twardych, miękkich i pozwala zachować wszystkie właściwości odżywcze, bo ich nie utlenia. Inna ogromna zaleta to fakt, że sokowirówki są bardzo głośne, wyciskarka wolnoobrotowa jest cichsza - Muke jest jednym z cichszych modeli na rynku.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza dieta
  • jaka jest najlepsza dieta odchudzająca
  • najlepsza dieta odchudzajaca
  • jaka dieta najlepsza
  • najskuteczniejsza dieta forum
  • jaka dieta najlepsza na odchudzanie
  • diety forum odchudzanie
  • jaka dieta na odch
  • najlepsza dieta odchudzająca forum
  • jaka dieta jest najlepsza na odchudzanie
  • Najlepszą dieta
  • najlepsza dieta na odchudzanie
  • jaka najlepsza dieta odchudzająca
  • jaką dieta odchudzajaca jest dobra
  • najskuteczniejsza dieta odchudzająca forum
Do góry strony: jaka jest najlepsza dieta?