42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń663
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Jaka jest najlepsza gra kompuerowa ? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaka jest najlepsza gra kompuerowa ?

Napisał(a): gość -

Zagraj w Forge of Empires! Przejmij kontrolę nad miastem i stań się władcą obiecującego królestwa. Prowadź je przez wieki, opracowuj nowe technologie, rozszerzaj swoje imperium i przeżyj epicką historię. Walcz z innymi graczami i udowodnij swoje umiejętności jako dowódca. Będziesz potrzebować sprytu i męstwa by sprostać wszystkim wyzwaniom.
Dołącz już teraz!http://pl.for(...)e_email

Reklama

Napisał(a): Gość -

Pytanie jaka jest najlepsza gra komputerowa, to tak jak pytanie "jaki jest najelpszy obraz" czy "jaka jest najlepsza piosenka".
Gry, jak muzyka czy filmy - są odbjerane subjektywnie - coś co jedna osoba uwielbia, drugiej może nie pasować..

W grach - jak i kinematografii - można za to powiedzieć o dziełach kultowych, tytułach które wprowadziły gatunek na nowe wody czy też przez lata pozostały na czele w swym gatunku.

Counter Strike jest jedną z takich gier, podobnie jak Duke Nukem 3D, Doom, Castle of Wolfenstein, Quake, Unreal Tournament - a to tylko kilka z bardziej znanych FPSów które stanowiły fundamenty gatunku.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Zbyt ogólne pytanie - gra dla kogo, jakiego typu, za ile pieniędzy? Kilka dni temu znalazłem odpowiednią grę dla dziecka - Jet-mana. Nie mogę sobie pozwolić na kupowanie gier na PC czy konsolę, dostaje gry na tablet. I tak za kilka złotych mam gierkę nad którą młody dzieci od kilku dni. Bez przemocy, narkotyków i innych pierdoł. Dosyć łatwa, wciągająca. Po co przepłacać?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaka najlepsza gra
Do góry strony: Jaka jest najlepsza gra kompuerowa ?