Odpowiadasz na:
Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy?

~Masza
Temat dodał(a):
~Masza -
Coś czuję, że mam hemoroidy... nie chcę iść do lekarza póki co, bo to dośc krępujące i zacznę się leczyć sama. Słyszałam, że dobra jest maść na hemoroidy, tylko jaka jest najlepsza? Poleci ktoś sprawdzoną, dobrą maść na hemoroidy?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaka jest najlepsza maść na hemoroidy?

Napisał(a): ~hamanka -

Ja eż używałam posterisanu, szybko pomógł, a co najwazniejsze nic mi po czasie nie wróciło.

Napisał(a): ~Torika -

~karmelka A przy stosowaniu posterisanu po jakim czasie można liczyć na realną poprawę?
Mi po tygodniu zelzało to nieprzyjemne uczucie przy siedzeniu a po dwoch juz nie miałam zadnych widoczych oznak hemoroidów , wszystko sie wchłoneło

Reklama

Napisał(a): ~Ewka -

~linka Wydaje mi się, że w ciązy też można stosować posterisan, zapytaj w aptece. Są czopki i maść bez recepty.
dokładnie nie trzeba pytac ja stosowałam ten lek i nie ma przeciwskazan dla kobiet w ciazy :D sama wtedy byłam w ciazy to wiem

Reklama