111
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń543
  • Odpowiedzi106
  • Ocen na +-67
111 ppt ?

Jaka jest twoja ulubiona restauracja? (107)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaka jest twoja ulubiona restauracja?

Napisał(a): ~Fanatka9 -

od jakiegoś czasu chodze do ok Wine Bar we Wrocławiu . Tutaj powinniście znaleźć menu http://www.ok(...)ar.com/ które według mnie jest wyśmienite. Co prawda nie probowałam jeszcze ich wszystkich potraw jednak ciągle mnie zaskakują. Wnętrze lokalu jest bardzo nastrojowe i schludne. Dobra lokalizacja nieopodal rynku.

Reklama

Reklama

Re: Jaka jest twoja ulubiona restauracja?

Napisał(a): ~Patryk94 -

~misterz Ja uwielbiam chodzić do Setki we Wrocławiu - prawdziwe polskie dania. Rosół, schabowy z mizerią i pyszne pierogi, otwarte praktycznie 24h :)
Ooo, przypomniałes mi o Setce <3 To jedno z tych miejsc przez które żałuje, że już nie mieszkam we Wrocławia... Lepszych żeberek nigdzie nie jadłem :(

Reklama

Re: Jaka jest twoja ulubiona restauracja?

Napisał(a): ~Ptysiaa -

Moją ulubioną restauracją jest zdecydowanie Wine&Coffee House, bo można tam nei tylko dobrze zjeść ale również skosztować pysznego wina. Dzisiaj odbędzie się tam koncert utalentowanej wokalistki Angeliki Anozie https://www.f(...)l%22%7D dlatego warto się tutaj wybrać i posłuchać prawdziwej muzyki!

Re: Jaka jest twoja ulubiona restauracja?

Napisał(a): ~Hummus -

Ja mam bardzo miłę wspomnienia z Ok Wine&Bar we Wrocławiu. Stacjonują niedaleko rynku a ich lokal przyciąga nie tylko smakiem potraw ale również gustem architektonicznym. Warto zatrzymać się u nich na przepyszne jedzenie oraz wyśmienite musujace wino. Więcej na temat restauracji i menu znajdziecie tutaj http://www.ok(...)ar.com/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka jest twoja ulubiona restauracja?