48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
48 ppt ?

jaka lodówka pod zabudowę? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jaka lodówka pod zabudowę?

Napisał(a): Gość -

Ja mam pod zabudowe ze wzgledu na to,ze czesc mojej lodowki jest jakby w salonie,bo jest wszystko polaczone...
I szczerze,ale to moja subiektywna opinia-jesli mozesz zrobic inaczej to ja bym nie kupowala pod zabudowe...
Dlaczego?
Po pierwsze te pod zabudowe sa dosc prymitywne,a maja wysoka cene...
W tych wolno stojacych mozna miec lodziarke,kruszarke i inne rzeczy...
Ja poprzednia mialam z edelstali i byla bardzo ladna,miala wiele funkcji...a tu tak mam mniejsza zamrazalke...lodowka bardzo prosta...
Wolalam poprzednia.

Hmm no to mam niezłą zagwozdkę... Ale dzięki za wskazówki - teraz będę przynajmniej wiedziała, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze. W pewnym stopniu - wolałabym jednak lodówkę pod zabudowę bo właśnie przy połączonym salonie z kuchnią będzie to zdecydowanie lepiej wyglądać no ale z drugiej strony... Może jeszcze w sklepie się poradzę ;)

Reklama

Baretm- nie bardzo rozumiem , co to jest prymitywna lodówka. Każda chłodziarko-zamrażarka jest możliwa "pod zabudowę", nawet ta nieprymitywna. Te z bajerami, czyli kostkarką do lodu czy wmontowanym telewizorem także.
Sprawę zabudowy takiej chłodziarko-zamrażarki należy omówić z firmą , która zabudowę wykona i po problemie. A markę tego sprzętu AGD sama musisz wybrać.

Juz musisz wszystko skrytykowac.Napisalam wyraznie,zebys sie nie czepila,ze to moje zdanie.Ja bym nie wziela juz pod zabudowe...
JEszcze zainteresowanej powiem,ze juz dwa razy byla naprawiana z powodu zawiasow ktore trzymaja plyte meblowa z lodowka,byc moze feler i sie zrazilam...
Ale jesli masz kuchnie otwata,to raczej lodowka bedzie sie jednak lepiej prezentowala w zabudowie.

Reklama

Popieram przedmówczynię, ja tez nie dam sie namówic wiecej do lodówkę pod zabudowę.Były z nia tylko same kłopoty, najpierw nie mozna jej było dobrze zamontowac, potem 3 godziny ustawiano drzwi aby sie domykały, a wnetrze takiej lodówki to jak dla singla, tak płytko a nie dla 5 osobowej rodziny. Bezwzglednie lodówka wolno stojaca ale dobrej klasy , jezeli juz ze stali nierdzewnej to tylko tej co nie widac paluchów.Pełnea jestem obaw w razie awarii czy uda sie ja ponownie tak ustawic aby było ok.

Reklama

Ja też początkowo chciałam kupić taką pod zabudowę, ale jak zobaczyłam side side lg bez Hydraulika to kupiłam od razu. W lodówce schłodzona woda i lód powstaje z wody pobranej z wewnętrznego pojemnika, nie ma potrzeby podłączać ja na stałe do wody,

Ja z kolei bardzo polecam lodówki pod zabudowę. Dobrze to wygląda w kuchni, jak drzwi chłodziarki są zakamuflowane płytą. I jeszcze jeśli będzie możliwość to bierz model z no - frostem (http://lodowkidozabudowy.pl/lodowki-zabudowy-frost/). Wszyscy tak narzekają na ten system, a prawda jest taka, że jest dużo lepszy od modeli bez frosta.

byłam u znajomej, lodówki nie znalazłam, była zabudowana :D może to i jakiś plus ja jednak odradzam, wolnostojące sa ładne, obejrzyj na avans.pl ja tam kupowałam dwudrzwiowa, wygląda nowoczesnie,schludnie,na prawdę lepiej niż zabudowane ... niewidoczne ;p

Może w Kernau znajdziesz coś co Cię zainteresuje? Ja mam stamtąd lodówkę wolnostojącą, ale z tego co się orientuję to mają tam lodówki do zabudowy, o na przykład taką -https://www.k(...)wy.html Wygląda całkiem ok, a i parametry ma niezłe. Myślę, że jak na sprzęt to zabudowy to cena jest w miarę ok, co myślisz? ;)

Lodówka pod zabudowę to wcale nie jest zły pomysł, dopóki jest to lodówka z zamrażarką (chyba że masz oddzielną zamrażarkę) ja mam od zawsze lodówki Liebherr. Warte swojej ceny i dobrze działają od początku do końca

Napisał(a): conkordia -

Jesli nadal ma problem z wyborem lodówki do zabudowy, to warto poszukac w necie najnowsze rankingi, tam są szczegółowo opisane wady i zalety takich lodówek, zerknij sobie na ten rankinghttps://przem(...)opinie/ być może tutaj znajdziesz wskazówki i informacje które ułatwią ci wybór odpowiedniego urządzenia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • lodówka do zabudowy opinie
  • najlepsze lodowki pod zabudowe
  • lodówka pod zabudowę opinie
  • jaką wybrać lodówkę pod zabudowę
  • lodówka do zabudowy forum
  • jak wybrać lodówkę do zabudowy
  • jakie najlepsze lodówki pod zabudowę
  • dobre lodówki pod zabudowę
  • lodówki pod zabudowę opinie
  • opinie na temat lodówki do zabudowy
Do góry strony: jaka lodówka pod zabudowę?