52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń537
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +-7
52 ppt ?

Jaka metoda najlepsza na depilację okolic bikini? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka metoda najlepsza na depilację okolic bikini?

Napisał(a): Gość -

Problem wydaje się dość błahy, jednak kiedy tylko zakładam strój kąpielowy, lub majtki, to widać odstające włoski w okolicach intymnych mojego ciała i bardzo mnie to krępuje. Golę sobie te włoski maszynką, jednak bardzo szybko odrastają i stają się coraz grubsze... jaka metoda na depilację okolic bikini powinnam wybrać? Czy depilator się sprawdzi? A może plastry z woskiem - ale słyszałam, że taka depilacja okolic bikini jest dość bolesna... a wizyta u kosmetyczki, ale chyba bym się krępowała... Jaką wy metodę polecacie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jaka metoda najlepsza na depilację okolic bikini?

Napisał(a): gość -

maksimum Problem wydaje się dość błahy, jednak kiedy tylko zakładam strój kąpielowy, lub majtki, to widać odstające włoski w okolicach intymnych mojego ciała i bardzo mnie to krępuje. Golę sobie te włoski maszynką, jednak bardzo szybko odrastają i stają się coraz grubsze... jaka metoda na depilację okolic bikini powinnam wybrać? Czy depilator się sprawdzi? A może plastry z woskiem - ale słyszałam, że taka depilacja okolic bikini jest dość bolesna... a wizyta u kosmetyczki, ale chyba bym się krępowała... Jaką wy metodę polecacie?

0004L4GIATA06VVS
Miotacz ognia :D

Reklama

gość
maksimum Problem wydaje się dość błahy, jednak kiedy tylko zakładam strój kąpielowy, lub majtki, to widać odstające włoski w okolicach intymnych mojego ciała i bardzo mnie to krępuje. Golę sobie te włoski maszynką, jednak bardzo szybko odrastają i stają się coraz grubsze... jaka metoda na depilację okolic bikini powinnam wybrać? Czy depilator się sprawdzi? A może plastry z woskiem - ale słyszałam, że taka depilacja okolic bikini jest dość bolesna... a wizyta u kosmetyczki, ale chyba bym się krępowała... Jaką wy metodę polecacie?

0004L4GIATA06VVS
Nie ma się z czego śmiać bo to, poważna sprawa;-)

Reklama

sarna
gość

0004L4GIATA06VVS
Nie ma się z czego śmiać bo to, poważna sprawa;-)
Koteczku, swoją golarke do brody Ci pożycze:))

Reklama

Ja miałam bardoz duże problemy z depilacją. Niestety ale maszynka podrażniała skórę. Depilacja woskiem również. Tak więc zostawały mi albo szerokie gacie albo laser. Zdecydowałam się na to drugie rozwiązanie i powiem Wam,że jestem mega zadowolona. Efekt bardzo dobry. Skóra jest gładka,bez podrażnień. Dodatkowo efekt jest trwały .
Jesli zastanawiacie się nad laserem to proponuję Palomar Vectus. Obecnie jest to najnowocześniejszy rodzaj lasera.
Sama wykonywałam to w Gdańsku w Clinica Dermatologica na Marii Curie Skłodowskiej ( tutaj macie kontakt: 48 791 604 604 ). Jest to drugie piętro centrum medycznego Lifemedica.

rossa Ja miałam bardoz duże problemy z depilacją. Niestety ale maszynka podrażniała skórę. Depilacja woskiem również. Tak więc zostawały mi albo szerokie gacie albo laser. Zdecydowałam się na to drugie rozwiązanie i powiem Wam,że jestem mega zadowolona. Efekt bardzo dobry. Skóra jest gładka,bez podrażnień. Dodatkowo efekt jest trwały .
Jesli zastanawiacie się nad laserem to proponuję Palomar Vectus. Obecnie jest to najnowocześniejszy rodzaj lasera.
Sama wykonywałam to w Gdańsku w Clinica Dermatologica na Marii Curie Skłodowskiej ( tutaj macie kontakt: 48 791 604 604 ). Jest to drugie piętro centrum medycznego Lifemedica.
Cześć :-)
1.Szkoda, że jakiejś fotki nie wrzucilas, musisz wygladac fantastycznie pk depilacji.
2.Chciałbym zostać operatorem lasera do bikini. Jak to zrobić?
3.I zastanawiają mnie te szerokie gacie...

Napisał(a): mase3 -

nibynick
rossa Ja miałam bardoz duże problemy z depilacją. Niestety ale maszynka podrażniała skórę. Depilacja woskiem również. Tak więc zostawały mi albo szerokie gacie albo laser. Zdecydowałam się na to drugie rozwiązanie i powiem Wam,że jestem mega zadowolona. Efekt bardzo dobry. Skóra jest gładka,bez podrażnień. Dodatkowo efekt jest trwały .
Cześć :-)
1.Szkoda, że jakiejś fotki nie wrzucilas, musisz wygladac fantastycznie pk depilacji.
2.Chciałbym zostać operatorem lasera do bikini. Jak to zrobić?
3.I zastanawiają mnie te szerokie gacie...
No gacie : k...a takie długie do kolan !

Ja na początku goliłam sobie zwykłą maszynką, ale bolało. W końcu odważyłam się powiedzieć koleżance. Okazało się, że miała taki sam problem, ale znalazła rozwiązanie. Został nim krem znieczulający, którym smaruje okolice bikini. Krem ładnie pachnie znieczula skórę i nie powoduje podrażnień. Ja polecam! Swój kupiłam tu - http://www.na(...)rost.pl bo było najtaniej ;)

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka metoda najlepsza na depilację okolic bikini?