2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń145 tys.
  • Odpowiedzi602
  • Ocen na +8
2 tys. ppt ?

Jaka naprawdę jest praca w Niemczech? (603)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaka naprawdę jest praca w Niemczech?

Napisał(a): ~Witek -

Wszystko zależy od tego w jakim zawodzie będziesz pracował. W niemczech bardzo pożądani są nasi hydraulicy i elektrycy. Mój kuzyn jest elektrykiem i agencja pracy za granicą http://zeitmann.pl/ znalazła mu naprawdę dobrą, dobrze płatną pracę w Monachium. Praca w niemczech od zaraz po prostu - pomyślelibyście?
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Czy ktoś wie może coś na temat pracy w firmie kurierskiej w DHL-u na pakowaniu paczek? Chodzi mi bliżej o Hamburg Von-Melle-Park ktoś tam pracował? Jakie są warunki, atmosfera, zarobki, czy rzetelnie podchodzą do pracownika?

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja już od ponad 3 lat pracuję w Niemczech jako opiekunkahttp://www.eu(...)-niemcy osób starszych. Może nie jest to zbyt lekka praca, ale przynosi sporo satysfakcji. Nigdy nie spotkałam się z żadnymi obelgami wobec mojej osoby, czy mojego kraju z którego pochodzę. W ciągu jednego zlecenia potrafiłam przywieść 5 tys. zł, ktore zawsze otrzymywałam na czas.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Jacek -

Przed wyjazdem czytalem wasze wypowiedzi i powiem szczerze ze mialem niezlego stracha...
Na jednej z imrez poznalem kolege ktrory jezdzi za granice raz do Niemiec raz do Austrii firma daje mu i oplaca mieszkanie co tydzien czasem co 2 tygodnie jest w polsce. Ten kolega przekonal mnie zebym sprobowal w jego firmie wyslalem cv oddzwonil pracowniik firmy w poniedzialek bylem juz na budowie :) :) ( jestem elektrykiem) wszystko sie jakos ulozylo moja pierwsza wyplata to 2050 euro na reke tyle co w pl zarabialem przez pol roku... polecam wam ! nie bujcie sie ! Z racji tego ze mi tez ktos pomogl postanowilem zostawic wam numer firmy 668162761 pamietam ze sam przed wyjazdem szukalem wskazówek..

Napisał(a): ~Anonim -

Witam, jestem młoda osoba, która wyjechala do Niemiec jakis cza temu. Pracy szukałam dosyć dlugo (juz na miejscu), niemeickiego niestey nigdy nie uczylam sie w szkole- dopiero ucze sie tutaj/ z książek. A wiec mozliwosc pracy nie byla za wielka.
Szukalam z poczatku na stronach aupair pracy... z osobami anglojezycznymi. Polecam, mozna atrafic na naprawde milych i sympatycznych ludzi. Jak narazie, to najlepsze doswiadczenia jakie wynioslam z pracy w DE.
Nastepnie szukam jej glownie z ogloszen typu ebay, quoka, grupy na facebooku- polacam napisanie sobie jak ja szablonu odnosnie pracy; np. 'Jestem zainteresowany praca, jestem pracowity, znam angielski' etc. To moje rady. Moze na cos sie komus przydadza ;-)
Ogolnie, dwa razy jak mialam stycznosc z załogą (na kuchni) niemiecką (+ zagraniczną) to musze powiedzieć, że absolutnie NIE POLECAM. Ciągłe obgadywnie, Niemcy bardzo zle traktuja osoby, ktore przyjechaly do ich kraju i nie znaja jezyka, nie sa wyrozumiali i nawet gdy wyprowasz z siebie zyly oni i tak nawet cie nie znajac obrobia ci d** za twoimi plecami. (wiem, bo rozumiem co poniektore slowa, ciagi zdan i nie jestem glupa ;)
Ja nie potrafie zniesc takiej atmosfery w pracy. Moze ktos z was czytelnikow potrafi, to podziwiam. Reasumujac, jesli potraficie zniesc szykany ze strony Niemcow, pracujcie z nimi, jesli nie, polecam prace samodzielną, albo u obcokrajowcow bez stycznosci z Niemcami (sprzatanie, opieka nad dziecmi w innym jezyku, praca w fabryce gdzie pracuja Polacy). Jezdze czesto blabla carami i nie raz slyszalam, ze ktos mieszka tu kilka lat i nie zna jezyka i jakos sobie daje rade... To jest mozliwe, tylko trzeba troche poszukac.
Pozdrawiam

Napisał(a): ~janek g -

[witam. Potrzebuje pomocy chciałbym sie cos dowiedziec na temat pracy w firmie Ricola w Berlinie, niestety nigdzie nie moge znalezc informacji jak tam jest . W internecie jest oferta pracy przy produkcji cukierkow w firmie Ricola, oferuja bardzo dobre warunki czy ktos cos wie na ten temat? zastanawiam sie nad ta oferta ale obawiam sie ze podszywaja sie jacys naciagacze. prosze o jakies info.

Napisał(a): gość -

Witam.Ja znalazłam pracę przy miesie , ale tam jest ponoć bardzo ciężko. Chcę wyjechać zarobic lepsze pieniądze bo tu mi i moim dzieciom starcza tylko na wynajem i marne grosze zostaje. Będę szukać coś na temat tego zakładu,a jakby pani coś wynalazla to prosze dac znać na mojego e-maila malutka_241@wp.pl pozdrawiam

Napisał(a): ~halauman -

Ja pracowałam jako opiekunka osób starszych, przez prawie 1,5 roku i jestem naprawdę zadowolona. Praca nie jest najlżejsza, ale jak dla mnie ok. Pieniadze bardzo przyjemne. Nocleg załatwiony, wyżywienie itd. Polecam sprawdzić sobie agencje ejjob jak ktoś szuka, bo to z nimi jechałam

Napisał(a): ~elka -

też pracowałam jako opiekunka, za jakiś czas jadę znowu, ale jeżdżę z Medipe od początku i tak już zostało, bo już wiem jak to wygląda, jestem naprawdę zadowolona. dla mnie na początku ważny był kontakt z koordynatorami to jednak jest ogromny plus... jak ktoś jedzie pierwszy raz, nie wie co i jak to naprawdę takie wsparcie jest bardzo pomocne, przynajmniej dla mnie było. Fajne u nich też jest to, że dają premie, jest to zawsze dodatkowy zastrzyk gotówki, a wiadomo, że jedziemy tam zarobić

Napisał(a): ~Nein -

Cóż, jest jak jest. Ja pracuje przez agencję reklamową i miałem to szczęście, że trafiłem na bardzo profesjonalną, rzetelną firmą. Polecam wszystkim szukającym szczęścia za granicą: http://zeitmann.pl/. Co prawda ja miałem o tyle lepiej, że po 1. znam niemiecki, a po 2. posiadam wykształcenie inżynierskie, ale dostałem naprawdę wyśmienitą pracę o jakiej w Polsce mógłbym tylko pomarzyć, a bez kontaktów sam bym do tej firmy nie trafił.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca w niemczech forum
  • praca w niemczech opinie
  • zarobki w niemczech forum
  • praca niemcy forum
  • praca niemcy opinie
  • polacy w niemczech forum
  • forum dyskusyjne polacy w niemczech
  • forum praca w niemczech
  • praca w berlinie forum
  • jak znale prac w niemczech
  • opinie o pracy w niemczech
  • jak si pracuje w niemczech
  • niemcy praca forum
  • Jaka praca w niemczech
  • niemcy opinie
Do góry strony: Jaka naprawdę jest praca w Niemczech?