Odpowiadasz na:
Jaka naprawdę jest praca w Niemczech?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy do Niemiec. Czy trudno jest o pracę w Niemczech? Czy dużo jest w Niemczech Polaków? Jak się tam czujecie, jak traktują Was Niemcy? Ponoć więcej niż połowa Polaków pracuje na czarno i większość niemieckich pracodawców traktuje nas jak tanią siłę roboczą. Prawda to czy stereotyp?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaka naprawdę jest praca w Niemczech?

Napisał(a): conkordia -

Uważam, że praca z Promedica24 to najlepsze co mogłam wybrać. Bo jednak oni dają mi pewną umowę dzięki czemu wiem, że jest to praca legalna i bezpieczna. Bo dla Promedica bardzo ważna jest troska o seniorów i dobrze dobierają pracowników oraz osoby zlecające pracę. Praca nie należy do zbyt lekkich ale sprawia mi wiele satysfakcji. Także z nimi wiem, że nic nie ryzykuję. Także jeśli chodzi o mnie to uważam, że bardzo dobrze trafiłam.

Napisał(a): Artek -

Jesli nadal szukacie pracy w Niemczech to postawcie na firme ktora pomoze wam ze wszystkim. W moim przypadku spradziła się firma Syldorf. Wyjezdzam z nimi od 3 lat i jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z zarobków. Ludzie też ok, z każdym da się dogadać i nie ma jakichś problemów.

Reklama

Napisał(a): ~vvcvc -

Ostatnio wyjeżdżałam do Niemiec z www.avanti-medic.pl i mogę polecić. Dla mnie duży plus, że człowiek nie musi się o nic martwić, bo oni organizują wyjazd, więc nie trzeba jechać na własną rękę, ogłoszeń jest dużo, można coś pod siebie znaleźć w takiej bazie, oferta finansowa też w porządku.

Reklama