825
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63 tys.
  • Odpowiedzi139
  • Ocen na +191
825 ppt ?

Jaką opinię o nowym Rockym zapamiętają ludzie? (140)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaką opinię o nowym Rockym zapamiętają ludzie?

Napisał(a): ~benia -

Muzyka ze słynnej serii filmów o bokserze na wejście? Czyżby kolejna część historii o kultowym Rockym Balboa? Nic z tych rzeczy! To gala Gazety Polskiej i wręczenie nagrody Człowieka Roku za walkę z wyłudzającymi VAT mafiami premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Szef rządu porównał ich zmagania do walk we wszystkich kategoriach wagowych staczanych przez bohatera filmu Rocky. Wyraził również swoje nadzieje na pełnienie rządów przez partię PiS przez 6 kadencji. Na gali zostali także wyróżnieni prof. Ryszard Legutko oraz Patryk Vega.
"Chcemy tak jak Rocky, ile było części - pięć czy sześć? To tylu kadencji możemy sobie życzyć, prawda? Jestem przekonany, że ta druga kadencja przed nami jest fundamentalnie ważna, wymagająca ogromnego, dodatkowego wysiłku. Po to, by ta naprawa Rzeczypospolitej mogła być w jakimś sensie dokończona, utrwalona"
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jaką opinię o nowym Rockym zapamiętają ludzie?

Napisał(a): ~Hahaha -

A może by tak pośmiać się z Kopacz- tej co to "tymi ręcami i tymi palcyma" przekopywała na metr wgłąb miejsce katastrofy w Smoleńsku- która uważa że ludzie pierwotni polowali na dinozaury. To dopiero tytanka intelektu- IQ na poziomie kury!!

Reklama

Reklama

Re: Jaką opinię o nowym Rockym zapamiętają ludzie?

Napisał(a): ~normalny -

~Hahaha A może by tak pośmiać się z Kopacz- tej co to "tymi ręcami i tymi palcyma" przekopywała na metr wgłąb miejsce katastrofy w Smoleńsku- która uważa że ludzie pierwotni polowali na dinozaury. To dopiero tytanka intelektu- IQ na poziomie kury!!
,
jak jsteś malym niedouczonym i nie doczytaleś że to Ona wlaśnie własnymi rękami a ty masz 500 i z tego komputer do pisania bzdur. Brawo prawdziwy doliniarz.

Re: Jaką opinię o nowym Rockym zapamiętają ludzie?

Napisał(a): ~2mozg65 -

Ci ci prawicowcy o socjalistycznych korzeniach tak WALCZĄ??
Oni bajki opowiadają a ludzie klaszczą.

znam to ...jeden mądraliński byl prezesem firmy...pysk miałl od ucha do ucha.....po 1.5.roku tak zdołował firmę ze upadła....związki zawodowe SOLIDARNOŚĆ go broniły!!

II to jest jedyny pozytywny przykład premierze !! dołujemy !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaką opinię o nowym Rockym zapamiętają ludzie?