10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń147
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Jaka powinna być tolerancja dla przekraczania prędkości? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaka powinna być tolerancja dla przekraczania prędkości?

Napisał(a): Gość -

Jak waszym zdaniem powinna zostać rozwiązana kwestia tolerancji dla przekraczania prędkości?

Sądzicie, że nie powinno być żadnej i Policja powinna dawać mandaty za minimalne przekroczenia? A może powinna zostać tolerancja 10 km/h? Czy może policjanci powinni traktować sprawę procentowo, np. 10% od każdego ograniczenia? Jakie rozwiązanie wg was byłoby najlepsze? Może macie jakieś swoje pomysły?

INTERIA.PL

Re: Jaka powinna być tolerancja dla przekraczania prędkości?

Napisał(a): Darekkierowca -

po raz kolejny twierdzę że za obniżaniem prędkości i wszystkimi udziwnieniami są ci dla których podjazd do sklepu to trasa życia. Jak jeszcze było 10% tolerancji wracałem ze zgorzelca. policja za mną, filmowali mnie 40km. 140 dozwolone, + bład licznikowy + 10%tolerancji. Miałem 160 na zegarze, miło i żwawo przemierzałem sobie autostradę i nikt nie miał pretensji, nie długo będziemy jeździć po niej 100. w niemczech na odcinku otwartym jest jasny przepis: jeżeli twój pojazd zdąży się oddalić zanim policja podejmie kroki zatrzymania, kontrola Cie NIE OBEJMUJE, innymi słowy: masz prawo ZDĄŻYĆ spier***ić! a u nas? pani i starszy pan wyruszyli w podróż lewy i 50. litości. Nie trąbie, nie klne, nie migam, nie wyzywam, rozumiem, ale niech ci którzy nie jeźdżą zrozumieją tych którzy jazdą zarabiają na życie.

w łamaniu prawa nie powinno być żadnej tolerancji , jeśli prawo jest nie życiowe należy dążyć do zmiany prawa ale istniejące bezwarunkowo przestrzegać -- trzeba skończyć z utartym powiedzeniem że przepisy są po to by je łamać

Napisał(a): Darekkierowca -

zamiast się martwić tolerancją zwykłych ludzi trzeba się zająć tymi ponad prawem, Dlaczego świnie obrabiające koryta mają "IMMUNITED"? co to w ogóle jest? mogę wszystko? jeśli ktoś mówi o prawie i przestrzeganiu go... zacznijmy od tego aby prawo było takie samo dla wszystkich!

Napisał(a): WildD -

Tolerancja dla wykroczenia? A potem tolerancja od tolerancji? Dziki pomysł.
Tak samo dziki jak procentowe ustalanie tolerancji. Wyobraź sobie jak wyglądałoby to w praktyce i kto miałby to mierzyć, przecież kłótniom by nie było końca, czy było 10%, czy może tylko 9,99%.

W zasadzie to powinno wyglądać tak, jeśli na danej drodze jest ograniczenie prędkości np do 50km/h, a ludzie, którzy tamtędy jeżdżą uważają, że nie ma uzasadnienia dla takiego ograniczenia, to ileż to roboty zgłosić stosowny wniosek do gminy?
No dużo, bo większości z nas nie chce się ruszyć śmierdzącej doopy, by cokolwiek zrobić, wolimy tylko narzekać i łamać przepisy.

Ziemowitt w łamaniu prawa nie powinno być żadnej tolerancji , jeśli prawo jest nie życiowe należy dążyć do zmiany prawa ale istniejące bezwarunkowo przestrzegać -- trzeba skończyć z utartym powiedzeniem że przepisy są po to by je łamać
jaka tolerancja g,ina czesto BOGU ducha niewinni ludzie!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaka powinna być tolerancja dla przekraczania prędkości?