36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń334
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +7
36 ppt ?

Jaką pralkę kupić? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaką pralkę kupić?

Napisał(a): gość -

Zwróć uwagę na ładowność, zużycie wody i przede wszystkim zużycie prądu(najlepiej wybierz pralkę z klasą A).
Wg mnie ważny jest tez poziom hałasu, który w każdej pralce jest inny, czasem uciążliwy.
No i czy chcesz mieć ładowaną z góry czy z boku :)

Z marek polecam Whirlpool i Beko.
INTERIA.PL

dobra pralka to przede wszystkim taka A+++, zeby byla pojemna, miescila duzo prania, mysle ze kolo 8 kg jest spoko. Marka zabardzo nie ma sie co przejmowac, bo nie ma wg mnie zasady, mialam dwa Whirpoole juz i jedna wytrzymala 10 lat a druga zaczela sie psuc po 3 latach :/

Reklama

Najlepsza pralka to ta, która zmieści Ci się w łazience i najlepiej z dużym bębnem. Nie ma sensu kupować drogiej pralki. Udaj się do jakiegokolwiek sklepu i zapytaj o rade. Uważam że oni najlepiej znają się na swojej pracy. Będziesz widział ceny pralek i nie dasz się oszukać. Polecam aplikacje ceneo przy zakupach bo być może pralka którą się zainteresujesz będzie w innym sklepie tańsza.

Reklama

Reklama

No właśnie ja miałem elektroluxa ale bardzo przepalała się w nim płyta kontrolna (dostawała się do środka wilgoć)... teraz przymierzam się i szukam czegoś przez sklepy internetowe - kompletnie nie chce mi się jeździć po media markcie, Ci pomocnicy czasami kompletnie nie wiedzą co mówią:P

gość No właśnie ja miałem elektroluxa ale bardzo przepalała się w nim płyta kontrolna (dostawała się do środka wilgoć)... teraz przymierzam się i szukam czegoś przez sklepy internetowe - kompletnie nie chce mi się jeździć po media markecie, Ci pomocnicy czasami kompletnie nie wiedzą co mówią:P
No ja znalazłem taki sklep internetowy i muszę przyznać,ze mają strasznie pozytywne opinie jeśli chodzi o wysyłkę i gwarancję.http://matrix(...)cs.html
Pralka, która przykuła moje oko to miele - dobra i sprawdzona firma:)

Napisał(a): Gość -

gość To ile bierze energii możesz sprawdzić przez oznaczenia na pralce najmniej prądu zużywają pralki w kategorii A+++, najwięcej - D. Polecam pralki elektrolux, tanie i dobre! Ja korzystam z tego modelu ELECTROLUX EWB 95205W
Klasa energetyczna wbrew pozorom nie jest aż tak istotna. Dobrze, żeby była A i w zasadzie tyle, a ile plusików to cóż, pewnie trochę zaoszczędzimy, ale biorąc pod uwagę, że za wyższą klasę trzeba będzie więcej dopłacić, to nie wiem, czy różnica okaże się odczuwalna.

No chyba, że wyhaczymy jakąś promocję np. na A+++, wtedy można się zastanawiać :) np. tuhttp://www.mi(...)-100883

Generalnie radziłbym patrzeć raczej na pojemność i prędkość wirowania.

A ma ktoś pralko-suszarkę? Też szukam pralki, ale natknęłam się na pralko-suszarkę i zaczęłam szukać informacji na ich temat (podoba mi się LG F12A8CD, mógłby ktoś zerknąć i mi doradzić czy to będzie dobry wybór?) Pojemność i pakowanie ma takie jak chcę.

Napisał(a): Gość -

gość A ma ktoś pralko-suszarkę? Też szukam pralki, ale natknęłam się na pralko-suszarkę i zaczęłam szukać informacji na ich temat (podoba mi się LG F12A8CD, mógłby ktoś zerknąć i mi doradzić czy to będzie dobry wybór?) Pojemność i pakowanie ma takie jak chcę.
Pralko-suszarka jak masz mało miejsca jest w sam raz. Do tego pewnie też wyjdzie Ci taniej, ale płacisz za to mniejszą ilością funkcjonalności.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaką pralkę kupić?