103
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi89
  • Ocen na +14
103 ppt ?

Jaką restauracje w Krakowie polecacie? (90)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaką restauracje w Krakowie polecacie?

Napisał(a): jareckii -

Ja zwykle wybieram pizzerie. Bardzo lubię pizzę i najczęściej jadam właśnie w pizzeriach. W Krakowie świetna pizza jest obecnie w pizzerii Dominium. Mają kilka swoich lokali w mieście ( możecie je sobie sprawdzić na ich stronie: http://www.pi(...)ium.pl/ ). Cieniutkie ciasto, smaczne składniki.
Warto jest również spróbować sobie innych włoskich potraw bo równeiż są niczego sobie.Szczególnie pieróg calzone.
INTERIA.PL

Re: Jaką restauracje w Krakowie polecacie?

Napisał(a): gość -

Ja wprawdzie nie jestem z Krakowa, ale często bywam w tym mieście Koniecznie wtedy odwiedzam pizzerię na ul. Bożego Ciała. Tratoriria się nazywa. Na ich stronie www.trattoriacyklop.pl znajdziesz wszystkie informacje i możesz zrobić rezerwacje. Właściciele są niezwykle mili.

Reklama

Reklama

Re: Jaką restauracje w Krakowie polecacie?

Napisał(a): tyska0000 -

Moim zdaniem na pewno warto wybrac sie do Scandale Royale, Mają ciekawa kartę, w sam raz na randkę czy rocznicę :) czasami bywa problem z miejscem, dlatego warto wcześniej zarezerwować stolik :) dla tych co nie za bardzo lubią rozmowy przez telefon, tutaj prostszy sposób :)http://gastro(...)e-royal

Reklama

Re: Jaką restauracje w Krakowie polecacie?

Napisał(a): Gość -

Jeśli lubisz kuchnię azjatycką to spróbuj może zjeść w Ramen Girl. Bywam tam przynajmniej 2x w miesiącu i nigdy się nie zawiodłam, zawsze świeżo i smacznie. Z resztą nawet opisano ten lokal w prasie - http://www.en(...)en-girl opublikował wywiad z właścicielką restauracji. Chociaż chyba z tego co wiem to z Krakowa już zrezygnowali i są tylko w Warszawie.

Re: Jaką restauracje w Krakowie polecacie?

Napisał(a): gość -

Polecę coś nie w centrum, ale wartego, by się tam udać. Restauracja Orbit. Chyba nie znam osoby, która byłaby niezadowolona. Kuzynka urządziła tam przyjęcie komunijne córki. Świetne jedzenie, w ogóle bardzo miły wystrój, bardzo mi się podobało.
Tu jest namiar na nichhttp://www.or(...)kow.pl/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaką restauracje w Krakowie polecacie?