Komentarze (3377)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (7)
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): ~lubieżny tadziu -

Ola to samo dobro. Nasza dobrodziejka, wspomożycielka i pocieszycielka.
Odpowiedzi (20)

Napisał(a): ~Andżel -

Tusk wie, że wybory samorządowe będą trudne dla Platformy. Grzegorz nie radzi sobie z kandydatami na prezydentów. Jeśli w wyborach osiągnie słaby wynik, to będzie kolejny powód dla Tuska, żeby wracać. Wtedy politycy PO będą go o to prosili. A na to czeka były premier. Naród raczej na to nie czeka. Dorota Wellman tak. My nie. Polska wieś nie chce Donka. Polskie miasta też. Angela tak, ona chce.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~maria maria -

a janowszczak... to taki mały man, a tak kriczit. jaki on mały. co on możet. Niczewo.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Lubartowiak -

Się ponoć szykują zmiany w jotteemie...nie do końca w to wierzę. Jakoś myślę, że stara ekipa się utrzyma, bo profity są istotne...i odsypy też.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Ola -

Podkreślam - ja tu mam rację i ja rozdaję karty. To ja jestem wielka!
Odpowiedzi (33)

Napisał(a): ~sandra -

W " Jakiej To Melodii" trzeba też zmienić panią psycholog, która rekrutuje do programu. Jest to osoba, która nie szanuje ludzi i jest kłamczuchą. Myśli, że można z innych sobie zakpić i ich oszukać. Ja brałam udział jako zawodniczka raz i po roku chciałam wziąść udział ponownie. Pojechałam więc na eliminacje, żeby się przypomnieć. Pani psycholog poznała mnie i stwierdziła, że niedawno byłam. Kiedy powiedziałam, że to już rok, dowiedziałam się, że trzeba czekać. W końcu pani psycholog napisała mi na mojej ankiecie termin nagrania za dwa miesiące. Ale nie dostałam zaproszenia, ani wtedy ani póżniej. Na moje maile pani psycholog nie odpowiadała. Poczułam się strasznie oszukana i zawiedziona. W swej naiwności kupiłam sobie nowe ubranie, poszłam do fryzjera i poprzestawiałam różne sprawy, żeby mieć czas jechać do Warszawy. Moje dwie koleżanki miały ze mną jechać(bo można zabrać ze sobą dwie osoby do telewizji)i one też się naszykowały na wyjazd. Pochwaliłam się znajomym, że jadę na nagranie. Do dzisiaj się ze mnie śmieją, że jestem taka naiwna. Nie wiem czy jestem jednostkowym przypadkiem , czy to są metody pracy pani psycholog, żeby się pozbyć niechcianych osób. Ale nie rozumiem jak psycholog może w ten sposób postępować, przecież mnie zawiodła, oszukała i ośmieszyła. Gratuluję programowi "wspaniałego psychologa". Teraz mam uraz do wszystkich przedstawicieli tego zawodu.
Odpowiedzi (39)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ficek -

Ale że managerką robbiego jest złodziejka futer to mnie mocno dziwi.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz