34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń171
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
34 ppt ?

Jaki dobry chriurg plastyczny? Powiększenie piersi (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki dobry chriurg plastyczny? Powiększenie piersi

Napisał(a): Gość -

Witam, szukam dobrego chirurga plastyka - chciałabym powiększyć piersi. Może macie namiary na kogoś dobrego, żeby później nic nie trzeba było poprawiać? Najlepiej okolice Warszawy. Będę też wdzięczna za opinie pozabiegowe, jak to wszystko wygląda. :)
INTERIA.PL

Re: Jaki dobry chriurg plastyczny? Powiększenie piersi

Do końca zadowolona to chyba żadna z nas nie jest... ;) Nie są tragiczne, ale są moim kompleksem od zawsze, chciałabym je powiększyć niewiele, żeby nie wyglądały przesadnie, ale jednak inaczej niż teraz...

Reklama

Napisał(a): gość -

karola000 Do końca zadowolona to chyba żadna z nas nie jest... ;) Nie są tragiczne, ale są moim kompleksem od zawsze, chciałabym je powiększyć niewiele, żeby nie wyglądały przesadnie, ale jednak inaczej niż teraz...
Problemy z kompleksami najpierw leczy się u psychologa, a dopiero później chirurgicznie. No ale żyjemy w czasach, gdzie za kasę większość sprzeda duszę diabłu.

Reklama

[cytat kogo=karola000]Do końca zadowolona to chyba żadna z nas nie jest... ;) Nie są tragiczne, ale są moim kompleksem od zawsze, chciałabym je powiększyć niewiele, żeby nie wyglądały przesadnie, ale jednak inaczej niż teraz... [/cytat no ci powiem ze jestes odwazna

Reklama

gość Ja jestem prawie zdecydowana na powiększenie...Jestem umówiona na konsultację za 2 tygodnie (dr Dorota Żukowska - czytałam ze dobra )
i chcę żeby mi dobrała wkładki i wyznaczyła termin
no to powodzenia ;)

Napisał(a): ~Anetka78 -

Ja robiłam taki zabieg u doktora Nawrockiego z tego gabinetu http://www.dr(...)com.pl/. Okres dojrzewania u mnie polegał na tym , że urosły mi dwa rodzynki w porywach do winogron bez pestek.... Jak byłam mała tak jestem...to jakoś mi nigdy nie przeszkadzało...ale te piersi....moga zmora okresu dojrzewania, wczesnej młodości i wejscia w życie erotyczne. W wieku 30 lat zdecydowałam się na powiększenie piersi do rozmiaru małego 75 c. Odżyłam... nie moge sie nimi nacieszyć. Kupuje co rusz nowe ciuchy eksponujące mój atut ...sztuczny bo sztuczny ale mój :)
Dziękuję doktorowi Nawrockiemu za przywrócenie mi sensu życia o taki mały szczegół :)

Napisał(a): ~Ania -

Zabieg powiększania piersi jest bardzo bezpieczny, sama wykonywałam go 2 mś temu, bo zawsze marzyłam mieć duże ładne piersi. Zabieg jest robiony pod znieczuleniem i po zabiegu nie miałam żadnych komplikacji, wszystko ładnie się zagoiło. Zabieg robiłam w gabinecie CHIRURGII PLASTYCZNEJ MARTA RACZKOWSKA-MURASZKO w Krakowie polecam.

Napisał(a): ~joszka -

Dr Osuch , od operacji piersi jest jednym z najlepszych. Powiększałam u niego piersi kilka lat temu, do dziś jestem z nich dumna. Ostatnio w klinice dr Osucha zrobiłam plastykę powiek - strzał w 10! Efekt niesamowity, oczy i twarz młodsze o kilka lat. Obie operacje bez komplikacji, w pełni dobrze wykonane ze świetnym efektem. Dlatego Osucha kazdemu polecam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki dobry chriurg plastyczny? Powiększenie piersi