316
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi254
  • Ocen na +12
316 ppt ?

jaki dobry krem na cellulitis (255)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: jaki dobry krem na cellulitis

Napisał(a): gość -

Najważniejsze jest picie wody. Organizm, który ma za mało wody, zaczyna ją gromadzić i tak powstaje cellulit wodny. Picie wody 1,5l dziennie, masaż od kostek do górny parti ciała, by popchnąć limfę. A na sam koniec niestety wysiłek fizyczny-najlepiej bieganie.

Reklama

jak chcesz mieć spokój z celluitem musisz wyczynowo uprawiać sport. Celluit to nieprawidłowe ułożenie tkanki tłuszczowej. Każdy człowiek musi mieć tłuszcz żeby żyć. Kobiety powinny mieć więcej tłuszczu niż mężczyźni ponieważ to się wiąże z hormonami oraz ciążą. Masz predyspozycje do tego, że Ci się tworzy. Jak 99% kobiet na świecie. Możesz teraz zwalczać ale za rok, dwa znowu Ci się pojawi.
A odpowiadając na Twoje pytanie musisz wiedzieć jaki masz czy tłuszczowy czy wodny. Jeżeli wodny to ćwiczenia, mniej soli. Nie możesz dopuszczać do tego żeby woda Ci się w organiźmie zatrzymywała. Ale to jest trudne ponieważ na koniec cyklu, praktycznie każdej kobiecie się zatrzymuje stąd rozdrażnienie, nic nie wychodzi itp.
A jak masz tłuszczowy to drastycznie obniż % tłuszczu w organizmie.

Zresztą nie przejmuj, ja już widziałam kobiety strasznie chude. Nużki jak patyczki a na udach miały celluit.
Powodzenia.

wiesz co jest dobre na cellulit? ja zaczęłam się odchudzać z ćwiczeniami skalpel Ewy Chodakowskiej 4-5 razy w tygodniu razem z dietą 1500 kcal ułożoną przez dietetyczkę, schudłam od połowy lipca z 85 kg do 61 kg obecnie, jesli chodzi o cellulit kupiłam tanią borowinę - takie organiczne błoto - 6-7 zł za kilogram, wpisz w google borowina i w aptekach internetowych wyskoczy Ci, jest też droższa za 25zł/kg, ale wystarczy ta za 6-7zł/kg i stosuj 2-3 razy w tygodniu a w pozostałe dni robię peeling i masaż z kawy, cynamonu, imbiru i ewentualnie cukru : do szklanki wsypuję 2-3 duże łyżki mielonej, ziarnistej kawy, i dużą łyżkę imbiru i cynamonu i ewentualnie cukier, po zalaniu wrzątkiem tak aby była konsystencja błota czekam kilka minut i pod prysznicem takim bardzo ciepłym lub letnim błotem masuję, efekty już po dwóch peelingach ! wszystko to co napisałam to prawda, borowina daje super efekty na cellulit, ale jak dasz sam peeling kawowy co najmniej trzy razy w tygodniu jak napisałam wyżej to efekt gwarantowany, nie będziesz widziała i zniknie galaretowaty cellulit z wierzchu a potem dalsze masaże zlikwidują ten wewnątrz

Reklama

inwestowałam pare razy w dpobre, drogie kremy i peelin gi, ale akurat w moim przypadku to nie zadziałało i w koncu skonczylo sie tak, ze skorzystałam z terapii łączonej w katowickim ultraslim showroom - nieinwazyjna liposukcja i program modelowania ciała rozwiązały problem.

Napisał(a): Gość -

Dokładnie nie ma sensu płacić za kosmetyki fortuny które bez cwiczeń i diety nic nie poradzą
gość krem to nie wszystko, trzeba dołożyć wysiłek fizyczny, masaż skór a krem to na samym końcu jako dodatek a nie podstawa walki z celulitem
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • krem na cellulit
  • skuteczny krem na celulity bez cwiczen
Do góry strony: jaki dobry krem na cellulitis