85
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +0
85 ppt ?

jaki ginekolog kraków (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jaki ginekolog kraków

Napisał(a): ~Sam -

Jak w temacie, znacie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie? Potrzebny ginekolog od zaraz. Mam złe doświadczenia z tymi lekarzami w tym mieście, nie pochodzę stąd, więc nie mogę znaleźć dobrego ginekolog w Krakowie. Proszę, pomóżcie, mogę zapłacić prywatnie, może być przez NFZ. obojętne - wszystkie te portale, w których można sprawdzić lekarzy nie lubię.. zakłamują rzeczywistość według mnie!
Proszę, polećcie ginekolog kraków
INTERIA.PL

Re: jaki ginekolog kraków

Napisał(a): ~wieśnia -

Ja mam bardzo dobrego ginekologa, ale w Limanowej panią Beatę Chołys - Dusyzńską, świetny fachowiec, zna się na swojej pracy, pracuje w szpitalu, dokładnie i delikatnie przeprowadza badania. Bardzo rzetelnie odpowiada na pytania,

Reklama

Re: jaki ginekolog kraków

Napisał(a): ~kaszor -

Warto wziąć pod uwagę przychodnię Enel-Med https://cm.en(...)ekarze/ można ich znaleźć w Galerii Krakowskiej w centrum miasta. Ja od kilku lat korzystam z prywatnej opieki zdrowotnej i muszę przyznać, że jest różnica. Super jest to, że mam możliwość wykonania badań bez stania w długich kolejkach, zapisuję się wtedy, kiedy mam potrzebę, na NFZ trzeba czekać na wizytę przeważnie kilka miesięcy, co nie jest normalne tym bardziej jak człowiek jest poważnie chory i pomoc jest mu potrzebna natychmiast, cóż takie są realia obecnie, mam nadzieje, że się coś zmieni w najbliższej przyszłości.

Reklama

Reklama

Re: jaki ginekolog kraków

Napisał(a): klaudiasprawka -

Jeżeli ktoś jest mobilny to nawet dalej można się wybrać do ginekologa. Ja bardzo długo nie migłam zajść w ciąże już powoli godziłam się z tym faktem i dopiero doktor Gwara z gabinetu w Tychach dał mi nadzieje i podjął właściwe leczenie. Po dwóch latach zaszłam w ciąże i to podwójnie - dubeltowe szczęście. Jak ktoś już stracił nadzieje na to że może mieć dzidziusia to ten adres może pomocnyhttp://www.gi(...)hy.pl/.

Re: jaki ginekolog kraków

Napisał(a): ~circa -

Niestety ale nie doradze jeśli chcecie wybrać się do lekarza prywatnie. Nie wiem jak przedstawia się kwestia na nfz jesli chodzi o ginekologów w Krakowie.

Jesli jednak chciałybyście zapisać sie na wizytę prywatnie to polecam Prima Med:
https://prima-med.info/poradnie/ginekolog/

Jestem tam pacjentką pana TOmasza Karasińskiego Lekarz z duza wiedzą. Poza tym atmosfera w gabinecie nie jest krępująca.

Re: jaki ginekolog kraków

Napisał(a): ~KonValiija -

Ja przez ostatni okres ciąży chodziłam na badania i USG do gabinetu Sofimed przy Norymberskiej 10C. Wszystkim z Krakowa naprawdę bardzo polecam to miejsce, bo jest nie tylko świetnie zaopatrzone, ale ma także bardzo doświadczonych specjalistów. Uspokoili mnie, bo miałam podejrzenie ciąży zagrożonej. Na szczęście wszystko okazało się być w porządku :)

Re: jaki ginekolog kraków

Napisał(a): ~Gość -

Ja zawsze sprawdzam najpierw co lekarze piszą w odpowiedziach na pytania pacjentów albo w artykułach. [url=https://(...)wie.pl/ np tutaj jest dużo informacji . Znalazłam tu neurologa dla mamy .Na ginekologa jeszcze się nie zdecydowałam , czytam , oceniam :) dopiero na tej podstawie wybiorę gina na próbę. Dopiero planuję ciąże, więc mam jeszcze czas.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ginekolog krak
  • lekarz ginekolog krakow
Do góry strony: jaki ginekolog kraków