125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +-38
125 ppt ?

Jaki kolor ścian? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki kolor ścian?

Napisał(a): Gość -

Znajoma dekoratorka wnętrz radzi mi szarości, bo nie brudzą się i są...modne.
Wybiorę chyba jednak seledyny, jasną miętę, oliwkę, morską zieleń, szmaragdy itp.
Podobno zielony kolor ścian sprawia wrażenie porządku w mieszkaniu.
Ale jest jednak zimny.
Co radzicie?
INTERIA.PL

Re: Jaki kolor ścian?

Każdy z nas ma swój gust :)
Ja mam w domu owe szarości . Przedpokój ma jasnoszare ściany , białe szafy i wieszaki .
W największym pokoju zrobiłam jedną ścianę , centralną w szarym kolorze , do tego mam szafirowe dodatki . Uważam ,że szary jest dziś najmodniejszy i pięknie się komponuje z innymi :)

Reklama

Reklama

spon Tyle jest smutku w tej szarości, takiej burej codzienności.
Zieleń to życie, chlorofil, łąki i lasy.
Wzrok odpoczywa.
I to wrażenie porządku ;) W sumie to nie jestem bałaganiarz ale...
Ależ to kwestia dodatków :) Mam szare ściany , szafirowe zasłony , doniczki i wazony :)
A na kanapie błękitne poduchy , fioletowe i czarne :) Szarości można ożywić innymi kolorami gadżetów :)

Załączniki:

Reklama

Napisał(a): mateusz77 -

AnnTonia A może postawić na kolory ......z szarym oczywiście ?

Zdjęcie
Polecam zajrzeć na stronę Magnata i wybrać coś bardziej stonowanego i mniej krzykliwego. :D
A tak serio moją odpowiedzią w tym temacie są ich aranżacje kolorstyczne, bardzo podobają mi się jak w pokojach łączą różne barwy, kolory są naprawdę świetne.

mateusz77

Zdjęcie
Polecam zajrzeć na stronę Magnata i wybrać coś bardziej stonowanego i mniej krzykliwego. :D
A tak serio moją odpowiedzią w tym temacie są ich aranżacje kolorstyczne, bardzo podobają mi się jak w pokojach łączą różne barwy, kolory są naprawdę świetne.
A może ja lubię krzykliwe ? Zresztą nie umieściłam tu nic krzykliwego :)

Napisał(a): mateusz77 -

AnnTonia
mateusz77

Zdjęcie
A może ja lubię krzykliwe ? Zresztą nie umieściłam tu nic krzykliwego :)
Dla mnie takie połączenie to za mocne. Tak jak pisałem wcześniej podoba mi się łączenie innyh kolorów, np. coś takiego

Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki kolor ścian?