731
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +4
731 ppt ?

Jaki kupić odkurzacz do domu? (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): Gość -

Witam wszystkich. Planuję kupić nowy odkurzacz poprzedni był z zelmera i sprawował się pięknie, ale dziś pożyczyłam od sąsiadki electrolux i ten odkurzacz tak fajnie wciąga jest cichy oraz ładnie brzmi silnik, tak że teraz mam dylemat jakiej firmy kupić odkurzacz - zelmer czy inny. Na odkurzacz planuję wydać do 1500pln, chcę aby odkurzacz był jak najcichszy oraz miał dobrą moc ssania, najlepiej, żeby był wielofunkcyjny.
Za pomoc z góry dziękuję.
INTERIA.PL

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Witam ja polecam Odkurzacz ZELMER 1600.0K04SP kupiłam go pół roku temu i jestem bardzo zadowolona. Odkurzacz jest dość mocny (istnieje możliwość regulacji mocy) jest cichy i posiada duży worek. Jestem zadowolona z niego polecam

Napisał(a): gość -

Ja natomiast jestem miłośniczką odkurzacza Sebo Felix. To odkurzacz do zadań specjalnych. Ma dużą moc, jest wydajny, ma super jakość wykonania, nadaje się do czyszczenia szorstkiego dywanu, parkietów a nawet obić mebli. Brak wyrzytu powietrza oraz specjalne filtry oczyszczające powietrze sprawiają że jest odkurzaczem numer jeden dla alergików!

Reklama

Polecam odkurzacz LG kompresujący kurz. Także dobry dla alergików, bo zbija kurz w kostki, co wyklucza kurzenie się podczas opróżniania pojemnika. Odchodzą też worki, które są niewygodne i dodatkowo płatne.
Do tego masz różne wielofunkcyjne końcówki, którymi możesz np. trzepać materace pozbywając się kurzu i wszelkich bakterii, możesz odkurzyć sobie zasłony, albo kanapę w salonie.
Cenę też ma przystępną, więc jeszcze zostanie na jakiś gadżet do kuchni.

gość Ja natomiast jestem miłośniczką odkurzacza Sebo Felix. To odkurzacz do zadań specjalnych. Ma dużą moc, jest wydajny, ma super jakość wykonania, nadaje się do czyszczenia szorstkiego dywanu, parkietów a nawet obić mebli. Brak wyrzytu powietrza oraz specjalne filtry oczyszczające powietrze sprawiają że jest odkurzaczem numer jeden dla alergików!
Zgadzam się z powyższą opinią. Odkurzacz jest godny polecenia. Mam go od kilku miesięcy. Do powyższej opinii dodałabym, ze posiada naprawdę rewelacyjną elektroszczotkę, która rewelacyjnie zbiera nawet najmniejsze drobinki zanieczyszczeń.

Reklama

gość Polecam odkurzacz LG kompresujący kurz. Także dobry dla alergików, bo zbija kurz w kostki, co wyklucza kurzenie się podczas opróżniania pojemnika. Odchodzą też worki, które są niewygodne i dodatkowo płatne.
Do tego masz różne wielofunkcyjne końcówki, którymi możesz np. trzepać materace pozbywając się kurzu i wszelkich bakterii, możesz odkurzyć sobie zasłony, albo kanapę w salonie.
Cenę też ma przystępną, więc jeszcze zostanie na jakiś gadżet do kuchni.
Kompresja kurzu to przydatna technologia. Jednak te końcówki także sporo ułatwiają pracę w domu. W materacach czy zasłonach gromadzą się przecież niezliczone drobinki kurzu i roztocza, a takie profesjonalne trzepanie jest niezastąpione.

Reklama

Sprawa jest prosta, jeśli chodzi o wymianę worka czy wytrzepywanie kurzu. Nie ma takiej opcji, żeby wytrzepując wielorazowy worek (czy to skompresowany kurz czy po prostu zassany) miły alergik się nie nawciągał. jedyną opcją jest wymiana wora na zupełnie nowy, bez grzebania w zassanej materii. Ktoś napisał Sebo - ma rację. Nie bez kozery odkurzacze są stosowane w szpitalach i mają klasę filtracji wyższą od HEPA. Mam odkurzacz ich bo jestem alergikiem. Worka się nie wytrzepuje tylko zamyka kapslem, żeby nic się nie wydostało i wyrzuca. Wbrew powszechnej opinii - nie są drogie, natomiast do modeli sprzed 20 lat - worki są nadal dostępne. Warto zainwestować kasę w porządny produkt, bo to się przez lata zwraca.

Napisał(a): marasbone -

Ja w domu mam takiego http://avans.(...)id-5056 polecam wszystkim do małego mieszkania (mam około 44 metrów) nada się doskonale, bo niewielki, nie zahacza o framugi czy meble. Wciąga bardzo dokładnie, nie obciąża prądu (miałem wcześniej odkurzacz, który mimo iż niewielki, notorycznie wywalał korki)

Ja mam odkurzacz Sebo kolumnowy. Zasuwa po mieszkaniu jak szalony. Ma rewelacyjną elektroszczotkę, która zbiera dosłownie wszystko. Filtry są bardzo skuteczne - potwierdziło się to na moim mężu alergiku. Odkurzacz jest bardzo wygodny w użyciu, gdyż sprząta się w pozycji pionowej, bez zbędnego schylania. Dodatkowo można do niego dokupić szereg końcówek i jest wielofunkcyjny. Naprawdę polecam!

O ...na tym forum też piszecie o odkurzaczu Sebo:) To jeden z lepszych moich zakupów w życiu:) Bardzo jestem z niego zadowolona, z łatwości z jaka się nim sprząta, z przydatności dla alergików, niesamowite są akcesoria i te elektroszczotki...Ach...Idę sprzątać dalej :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki odkurzacz kupi
  • jaki kupi odkurzacz
  • jaki odkurzacz polecacie
  • jaki odkurzacz wybra
  • jaki odkurzacz kupić
  • jaki odkurzacz kupic
  • odkurzacz jaki wybra
  • jaki kupic odkurzacz
  • jaki kupić odkurzacz
  • Jaki odkurzacz
  • odkurzacz jaki kupi
  • jaki odkurzacz do domu
  • jaki wybra odkurzacz
  • jaki odkurzacz wybrać
  • jaki kupi odkurzacz do domu
Do góry strony: Jaki kupić odkurzacz do domu?