731
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +4
731 ppt ?

Jaki kupić odkurzacz do domu? (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): Bklazan -

Najlepiej automatyczny. Znajomi mają w domu Roombe 980 i jak ten sprzęt odkurza... Sam sobie radzi ze wszystkim, nic nie trzeba mu pomagać. Kilka razy odkurza to samo miejsce i jest czyściuto po nim! Sam planuje sobie taki kupić w przyszłym miesiącu. Wydatek spory, ale naprawdę przydatny sprzęt!
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~maja044 -

Ja tam na swój z zasady nie narzekam, ale i tak jaki to by nie był z kaloryferami to sobie nie poradzi. Do tej pory to był koszmar, ale znalazłam takie cudeńko kuchnianawidelcu.pl/product-pol-528-Dluga-szczotka-do-czyszczenia-kaloryferow-75-cm-CORONET.html rewelacja, taka mała rzecz ale tyle ułatwia mi porządki. Teraz to nareszcie moge powiedzieć, że faktycznie mam posprzątane. Polecam do tych aluminiowych jest wręcz niezastąpiona

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Lana -

Ja jakiś miesiąc temu kupiłam ten model [url=http://dirt-devil.pl/rebel-55hfc-infinity-metal-red-dd-5255-1]http://dirt-devil.pl/rebel-55hfc-infinity-metal-red-dd-5255-1[/url] i sobie chwalę :) Bałam się, że te 800W mocy będzie niewystarczające, ale naprawdę ładnie zasuwa, zarówno na parkiecie, jak i dywanach :D

Napisał(a): ~oliwia -

Mojej mamie właśnie zamówiłam odkurzacz na urodziny ;) Szukam jeszcze pomysłu co jeszcze dokupić. Z drugiej strony mam mówiła, że musi kupić nowy a akurat na electro.pl okazja się trafiła. Mam nadzieje, że się ucieszy

Napisał(a): ~gość -

jakoś Rainbow mnie nie przekonuje, a ceną to już w ogóle. Amica - tak racja wodne odkurzacze mają w dobrej cenie, ale funkcjami dodatkowymi nie grzeszy, thomas - cenowo też raczej wyższa półka, ale poziomu 1000-1500 z funkcją mycia podłogi i odświeżania tapicerek. najlepiej jakby każdy mieć w domu na tydzień i potestować ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki odkurzacz kupi
  • jaki kupi odkurzacz
  • jaki odkurzacz polecacie
  • jaki odkurzacz wybra
  • jaki odkurzacz kupić
  • jaki odkurzacz kupic
  • odkurzacz jaki wybra
  • jaki kupic odkurzacz
  • jaki kupić odkurzacz
  • Jaki odkurzacz
  • odkurzacz jaki kupi
  • jaki odkurzacz do domu
  • jaki wybra odkurzacz
  • jaki odkurzacz wybrać
  • jaki kupi odkurzacz do domu
Do góry strony: Jaki kupić odkurzacz do domu?