731
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +4
731 ppt ?

Jaki kupić odkurzacz do domu? (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): ~Oleńka11 -

Ja uważam że te centralne są najlepsze. One są na prawdę świetne w sprzątaniu. Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza centralnego to szczególnie polecam tą stronę http://centralne-odkurzacze.net gdzie znajdziesz sprzęty tylko o najwyższej jakości. Sama zakupiłam u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Oleńka11 -

Ja uważam że te centralne są najlepsze. One są na prawdę świetne w sprzątaniu. Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza centralnego to szczególnie polecam tą stronę http://centralne-odkurzacze.net gdzie znajdziesz sprzęty tylko o najwyższej jakości. Sama zakupiłam u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem.

Reklama

Napisał(a): twaiwa -

Moim zdaniem w przypadku odkurzacza ważna jest moc ssania, hałas jaki emituje, a także końcówki, które są do niego dodane. Jeśli ma się słaby model, to można je dokupić. Dzięki temu możliwe jest wyczyszczenie każdej powierzchni i zakamarków. Tutaj: http://www.za(...)urzaczy znajdziecie końcówki do odkurzaczy w atrakcyjnych cenach.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Chomik -

Ja kupiłem 8 lat temu Thomasa, bo chciałem prać wykładziny i kanapy. Odkurzacz z filtrem wodnym. Oczywiście 2-3 lat był szał i prałem teraz? teraz mam parkiet i panel:):) i piorę tylko kanapy i obicia, krzeseł.

Przed zakupem pojechałem po przemysłowy do Komfortu. Wyporzyczyłem i niby prał dobrze, ale wykładzina była mokra 2 dni:(.
A jesli chodzi o moc i siła ssania, to nie wiem czy to do końca jest powiązane bo mam 3 odkrzacze w domu i tego thomasa i wszystkie mają te same parametry, ale wrzucam w thomasie moc na full i jeszcze z dywanu z kieliszek brudu wyciągnie.
Wg mnie nie tylko odkurzacz ale sprawność elektroszczotki z trzepaczką ma znaczenie. !!!!. Ostatnio wziąłem cyklonowy do ręki i miał porównywalną skuteczność jak mój thomas, ale też miał turboszczotkę.
Najchętniej teraz kupiłbym cichy!!! odkurzacz jako drugi w domu.

Napisał(a): ~Anja -

Ja właśnie kupowałam odkurzacz pół roku temu, zależało mi koniecznie na filtrze wodnym i odświeżaniu powietrza. Trochę się naoglądałam i naczytałam o róznych odkurzaczach, ale ostatecznie zdecydowałam się na thomasa - model różowy. Ma możliwość odkurzania i czyszczenia podłóg jednocześnie, z czego z przyjemnością korzystam ;) jest bezpieczny dla paneli i drewna bo ma specjalna szczotke z mikrofibrą. Póki co spisuje się bardzo dobrze, moc bez zarzutu, mam nadzieję ze tak bedzie caly czas, licze ze niemiecka jakość mnie nie zawiedzie. Sprzet nie należy do najtanszych - ale to wydatek na kilka/nascie lat wiec powinien sie zwrócić.

Napisał(a): ~Anja -

aleksandrace Chyba mniej liczy się marka, a bardziej funkcjonalność odkurzacza. Ważne, żeby był cichy i niezawodny.
Może marka nie jest najważniejsza ale jest ważna, odzwierciedla jakieś cechy produktu np.pochodzenie, jakość, daje gwarancje ze produkt spełni moje oczekiwania itp. Kupując taki sprzęt jak odkurzacz co ma nam służyć kilka/naście lat, warto zwracać uwagę na markę/producenta. Takie moje zdanie :)

Napisał(a): ~Ruth132 -

Ja z całego serca polecam odkurzacze "z uśmiechem" firmy Numatic. Atrakcyjna cena, wytrzymałość i ekonomiczność. Sama posiadam wariant Henry (czerwony) i jestem bardzo zadowolona. Odkurzacz jest praktycznie niezniszczalny, wciaga wszystko haha! Do tego bardzo przyjazny dziecku (kupilismy mu wersje zabawkowa). POLECAM!

Napisał(a): ~Alekslar -

Ja polecam odkurzacz thomas parquet - duża moc ssania, szeroki wybór końcówek, filtr wodny i pojemnik łatwy w czyszczeniu to moim zdaniem główne zalety tego sprzętu. Porządny, niemiecki odkurzacz, dobrze zbiera brud z dywanów, całkiem nieźle poradził sobie z praniem tapicerki krzeseł w salonie.

Napisał(a): ~rubune -

U mnie w domu bardzo się przydaje odkurzacz do popiołu. Cały kominek można nim super wyczyścić. A teraz zacznie się już sezon na palenie w kominku, więc na pewno taki odkurzacz sie przyda. Ja swój zamawiałem w sklepie wasserman.eu
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki odkurzacz kupi
  • jaki kupi odkurzacz
  • jaki odkurzacz polecacie
  • jaki odkurzacz wybra
  • jaki odkurzacz kupić
  • jaki odkurzacz kupic
  • odkurzacz jaki wybra
  • jaki kupic odkurzacz
  • jaki kupić odkurzacz
  • Jaki odkurzacz
  • odkurzacz jaki kupi
  • jaki odkurzacz do domu
  • jaki wybra odkurzacz
  • jaki odkurzacz wybrać
  • jaki kupi odkurzacz do domu
Do góry strony: Jaki kupić odkurzacz do domu?