736
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi282
  • Ocen na +4
736 ppt ?

Jaki kupić odkurzacz do domu? (283)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): ~Flanka -

a czy ktoś z Was słyszał o odkurzaczu Mamibot? ja wlasnie zakupiłam ten sprzęt i powiem wam że przy kocie w domu i małym dziecku świetnie sie spisuje! nie dość ze sam jeździ po podłodze to jeszcze mopuje ją. oszczędność czasu:)
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~Susanka -

Ja odkryłam perełkę - numatic henry hvr200. Jest to odkurzacz z firmy, która dostarcza profesjonalny sprzęt sprzątający, ale ten model jest dedykowany dla domu. Naprawdę fajny, cichy, z mega dużym workiem, który wymieniam raz na kilka tygodni i z mocnym, długim kablem. Widać ogromną różnicę w jakości odkurzania, wciągania brudu z dywany w stosunku do popularnych odkurzaczy z marketów. I ma wiele końcówek już w samym zestawie. Cena jest równie atrakcyjna bo ok 500zł, zależy od promocji, najtaniej chyba od producenta. Polecam sprawdzić: https://euro-matic.pl/pl/p/Odkurzacz-Numatic-Henry-HVR200/23113324

Napisał(a): ~asiczek -

~Darusia Ja jakoś jestem wierna odkurzaczom workowym, kupiłam odkurzacz proton invest, pan w sklepie mi doradził że to dobry model, z dobrym serwisem, łatwy w obsłudze i w miarę rozsądnej cenie. Odkurzacz dobrze się sprawuje, jest lekki, ma filtr hepa, dosyć długi kabel, faktycznie worki łatwe w wymianie, ładnie odkurza. Do mojego małego mieszkania jest idealny:)
Ja juz uznalam ze nigdy z zadnym kablem odkurzacza nie kupuje. Kupilam sobie electroluxa ten nowy pure i9 i sam mi sprzata nawet jak mnie w domu nie ma, wiec juz wiem, ze to tzw. "przyszlosc" :)

Reklama

Napisał(a): ~meganka -

~asiczek

Ja juz uznalam ze nigdy z zadnym kablem odkurzacza nie kupuje. Kupilam sobie electroluxa ten nowy pure i9 i sam mi sprzata nawet jak mnie w domu nie ma, wiec juz wiem, ze to tzw. "przyszlosc" :)
tez go mam, bez porownania z czymkolwiek w sumie ;)

Napisał(a): ~wera -

Miałam Electroluxa untrasilencer, ale już wysłużył swoje musiałam kupić coś nowego. Namówiono mnie na bezworkowy, bo efektywniejszy i ma szersze zastosownie. Na początku byłam sceptyczna, że to takie bajery. Odkąd jednak go mam, to nie zamieniłabym na inny. Zdecydowałam się na markę Vivenso. Mam go od 2 miesięcy i jednak efekty odkurzania mówią same za sibie. Mam też turboszczotkę. Odkurzam nią wykładziny, robią się potem bardizej puchate.

Reklama

Napisał(a): Gość -

My mamy tefal TW6477 i nie zamieniłabym go na nic innego. Bardzo cichy, odkurzacz nawet jak dzieci śpią obok. Daje rade z sierścią, kurzem, piaskiem, którego naniosą 2 psy i 2 dzieci, więc tego sprzatania jest naprawdę sporo.

Napisał(a): alexander204 -

Odkurzacz kupiłem żonie ?? (nareszcie po tylu miesiącach marudzenia mi)

Kupiłem jej TEFAL TW6383 EA SILENCE FORCE COMPACT 4A ANIMAL, ale sie ucieszyła bo jest cichy i w czasie odkurzania dzieko sobie może spac spokojnie. Ma calkiem sporo kocówek ułatwiających sprzątanie. Odkurzacz dobrze radzi sobie zarówno z dywanami jak i parkietem jednej z końcówek używam nawet do sprzątania pajęczyn ze ścian.:-) Sami zobaczcie jaki fajny :Dhttp://www.te(...)1400150

Napisał(a): ~kotttek -

U nas w domu Mamibota mamy, odkurzacz automatyczny także naprawdę mega wygoda Trochę kosztował, ale było warto, bo to jest naprawdę duża oszczędność czasu jest. Ja i tak mam tyle obowiazkow przy trojce dzieci, wiec kazde wyreczenie jest na wage zlota ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki odkurzacz kupi
  • jaki kupi odkurzacz
  • jaki odkurzacz polecacie
  • jaki odkurzacz wybra
  • jaki odkurzacz kupić
  • jaki odkurzacz kupic
  • odkurzacz jaki wybra
  • jaki kupic odkurzacz
  • jaki kupić odkurzacz
  • Jaki odkurzacz
  • odkurzacz jaki kupi
  • jaki odkurzacz do domu
  • jaki wybra odkurzacz
  • jaki odkurzacz wybrać
  • jaki kupi odkurzacz do domu
Do góry strony: Jaki kupić odkurzacz do domu?