Odpowiadasz na:
Jaki kupić odkurzacz do domu?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam wszystkich. Planuję kupić nowy odkurzacz poprzedni był z zelmera i sprawował się pięknie, ale dziś pożyczyłam od sąsiadki electrolux i ten odkurzacz tak fajnie wciąga jest cichy oraz ładnie brzmi silnik, tak że teraz mam dylemat jakiej firmy kupić odkurzacz - zelmer czy inny. Na odkurzacz planuję wydać do 1500pln, chcę aby odkurzacz był jak najcichszy oraz miał dobrą moc ssania, najlepiej, żeby był wielofunkcyjny. Za pomoc z góry dziękuję.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): ~Basia -

Ja to uwielbiam te samojezdne dlatego postawiłam na roombę, ona sprząta a ja mogę iść na spacer albo poodpoczywać przed tv ;)

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): ~kabum -

Ja szukałam hipoalergicznego. Wybrałam electroluxa Pure D8.2 SILENCE. Genialny jest jeśli chodzi o alergików bo posiada zmywalny filtr Allergy Plus, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki i alergeny.

Reklama