Odpowiadasz na:
Jaki kupić odkurzacz do domu?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam wszystkich. Planuję kupić nowy odkurzacz poprzedni był z zelmera i sprawował się pięknie, ale dziś pożyczyłam od sąsiadki electrolux i ten odkurzacz tak fajnie wciąga jest cichy oraz ładnie brzmi silnik, tak że teraz mam dylemat jakiej firmy kupić odkurzacz - zelmer czy inny. Na odkurzacz planuję wydać do 1500pln, chcę aby odkurzacz był jak najcichszy oraz miał dobrą moc ssania, najlepiej, żeby był wielofunkcyjny. Za pomoc z góry dziękuję.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): ~Kiełka -

~Zimka Zdecydowanie jestem fanką odkurzaczy pionowych, lubię mieć taki lekki zawsze pod ręką, mam Pure Q9 i sprawdza się super, ma wymienne końcówki, więc mogę posprzątać również kanapę.
Ostatnio się nad nim zastanawiałam bo właśnie ma te wymienne końcówki, przy małym dziecku i psie często muszę odkurzać kanapę.

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): ~Zimka -

Zdecydowanie jestem fanką odkurzaczy pionowych, lubię mieć taki lekki zawsze pod ręką, mam Pure Q9 i sprawdza się super, ma wymienne końcówki, więc mogę posprzątać również kanapę.

Reklama

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): Karinka22 -

~Chmurka A ja szukałam odkurzacza z dobrym filtrem bo jestem alergikiem i w końcu udało się i trafiłam na Electroluxa D8, ma świetny filtr który oczyszcza ze wszystkich roztoczy i alergenów.
A on jest na kabel? Możesz powiedzieć coś więcej? Szukam dobrego odkurzacza do domu a mam dziecko alergika.

Re: Jaki kupić odkurzacz do domu?

Napisał(a): zyta585 -

jasne, że jak kupować to roombę. Śmiało mogę powiedzieć, że to jeden z moich najlepszych zakupów. Podłogi aż lśnią i z dywanami świetnie sobie radzi, nie wspomnę o sierści.

Reklama