16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
16 ppt ?

JAKI lekarz od żylaków? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

JAKI lekarz od żylaków?

Napisał(a): ~xyz -

Hej! Mam taki problem, którego się trochę wstydzę, a niestety rodzice nie biorą go na poważnie, bo twierdzą, że wydziwiam... Mam 17 lat, a na nogach pojawiają się tzw. pajączki w coraz większej ilości.. Do tego wydaje mi się, że na lewej nodze widzę coś, co przypomina żylaka - być może ich początek. Co robić? Do jakiego lekarza się udać? Jaki lekarz zajmuje się żylakami? Jestem jeszcze niepełnoletnia.. Czy muszę iść z rodzicami?
INTERIA.PL

Re: JAKI lekarz od żylaków?

Napisał(a): ~xyz -

abce Potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego do Poradni Chorób Naczyń . Z tym skierowaniem trzeba się zarejestrować w takiej poradni . Adresy w poszczególnych miastach znajdziesz w internecie w googlach .
A gdybym chciała iść prywatnie to do jakiego lekarza?

Reklama

Napisał(a): abce -

~xyz
abce Potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego do Poradni Chorób Naczyń . Z tym skierowaniem trzeba się zarejestrować w takiej poradni . Adresy w poszczególnych miastach znajdziesz w internecie w googlach .
A gdybym chciała iść prywatnie to do jakiego lekarza?
To wtedy szukaj Gabinetów Prywatnych lekarzy ale ze specjalnością chorób naczyń - potocznie to " lekarz naczyniowiec ".

Reklama

Reklama

Napisał(a): EjKa -

W Warszawie polecam doktora Dawida Siemieniuka, który jest chirurgiem naczyniowym i przyjmuje w klinice U Lekarzy na Bemowie. Podejście do pacjenta ma cudowne, wie, jak uspokoić pacjenta, który wpada w panikę przed zabiegiem. A efekty są niesamowite, w końcu mam ładne, zdrowo wyglądające nogi bez obrzęków i okropnych żylaków.
« Wróć do tematów
Do góry strony: JAKI lekarz od żylaków?