1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93 tys.
  • Odpowiedzi337
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jaki może być oryginalny prezent ślubny? (338)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): Gość -

Oryginalnym prezentem może być np. grill. Ostatnio zauważyłam, że coraz częściej młode pary dostają właśnie taki podarunek. Z tego co widziałam, to na broilking.pl jest parę modeli, które na taki prezent się nadają. To na pewno jest ciekawsze niż kolejna zastawa, czy pościel.
INTERIA.PL

a ja ostatnio widziałam śliczne elementy wyposażenia domu - stylizowane na ludowe - ładne skrzynie, naczynia, obrusy itd. Wydaje mi się, że to może być fajny pomyśl na prezent ślubny - śmieszny i oryginalny.

napewno młodym przyda się coś do wspólnego gniazdka, trzeba jednak uważać bo każdy ma inny gust, i to co wybierzemy moze sie niespodobać szczególnie jezeli słabo znamy pare. ale jezeli znamy ich upodobania to nie powinno być problemów z akceptacja:D fajnym pomysłem może być np jakaś fajna designerska lampa cos w tym styluhttp://www.do(...)attioli ewentualnie moga to być rzeczy bardziej praktyczne jak np czajnik czy ekspres. ja jednak radziłabym szukać wtedy czegoś bardziej oryginalnego w kształcie, żeby w przypadku kilku czajników (co nieraz się zdarza) ten od nas był wyjątkowy :)

Reklama

Reklama

Reklama

a może podarować parze młodej np. talon na romantyczny weekend w spa, gdzie będą mogli zażyć zabiegów we dwoje, słyszałam, że bardzo ładny jest Hotel Głęboczek , jest otoczony zielenią i oferuje zabiegi spa dla dwojga. Myślę, że to jest coś innego a młoda para na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu

Oryginalnym prezentem ślubnym jest filmik ze zdjęć ślubnych i w ogóle wspolnych fotek. Prezent oryginalny no i zostaje na lata gdyż nie da się go zniszczyć :) Zlecenie takiego filmu to nieduzy koszt a pamiątka zostaje na całe życie. Tutaj przykładowy filmhttp://www.yo(...)o_title Dane do kontaktu znajdują się na końcu, w razie zainteresowania, do wglądu równiez inne wykonane już filmy oprócz tego "pokazowego"

Napisał(a): gość -

Prezentem oryginalnym i z wieczna trwałościa jak ich zwiążek ma być): będzie podkowa od kowala z kutym napisem dedykacją ! Jak na prezent slubny który ma dać im szczęscie na lata ! to 40 zł + napis symblioiczna cena a sliczne rękodziełło kowalskie allegro nick schemat77

Dobre dwa miesiące temu byłam świadkiem na ślubie koleżanki ze studiów. W czasie studiów kumplowałyśmy się dość mocno, ale potem znajomość się trochę rozluźniła i właściwie nie wiem jak to się stało, że zostałam jej świadkiem :) No ale do rzeczy... totalnie nie wiedziałam co im kupić wiec stanęło na kasie, ale żeby nie było tak całkiem bez wysiłku to jeszcze skusiłam się kryształowe co nieco. Zamiast kartki z życzeniami kupiłam im statuetkę z osobistym grawerem (takie serce:https://www.f(...)theater a w środku ich zdjęcie i dedykacja).
Fajnie to wszystko wyszło, a najfajniejsze jest to, ze wszystkie kartki leża na jednym stosie w pudle, schowanym na dnie szafy, a moje serce stoi obok ich łóżka :)))

Napisał(a): crayon -

Witajcie :)
W mojej dosyć dużej rodzinie, nastał czas zawierania związków małżeńskich ;D
Coraz częściej chodzę na wesela kuzynek i kuzynów i chcąc być oryginalna, szukam dla nich niestandardowych prezentów...

Co mogę im podarować? Macie jakieś ciekawe pomysły?
Zawsze prezentem mogą być pieniądze :) - tak wiem, i po części też to rozważam, jednak wolała bym by młodzi mieli również, choć drobną pamiątkę, którą dołączę do sumki pieniędzy ;P
Witam!
Jest sklepik www.deepline.net.pl gdzie można sobie zakupic upominek na różne okazje.
Znajdziesz tam prezent na ślub, ja swoim znajomym ofiarowałem prezencik na roczek ich dzieciątka - super statuetka z wygrawerowanym imieniem oraz data urodzenia.
Bardzo orginalny upominek - na pewno niepowtarzalny i co najważniejsze NIE CHIŃSKI !!!

Napisał(a): crayon -

Jeśli zalezy Ci na jakims orginalnym upominku do pieniedzy to mysle ze cos takiego wspaniale pasowaloby do twoich potrzeb:http://deepli(...)27.html
napewno jest jedyny w swoim rodzaju,umieścisz na nim swoje osobiste życzenia,nowożeńcy będą wiedzieli od kogo to dostali a co najważniejsze pozostanie to bardzo długo w ich kolekcji pamiątek i upominków osobistych.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • oryginalny prezent ślubny
  • oryginalne prezenty ślubne
  • oryginalny prezent na ślub
  • ciekawy prezent na ślub
  • nietypowy prezent ślubny
  • oryginalny prezent slubny
  • fajny prezent ślubny
  • prezenty ślubne forum
  • prezent ślubny forum
  • ciekawe prezenty ślubne
  • wyjątkowy prezent na ślub
  • prezent slubny oryginalny
  • oryginalne prezenty slubne
  • ciekawy pomysł na prezent ślubny
  • nietypowe prezenty ślubne
Do góry strony: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?