1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93 tys.
  • Odpowiedzi337
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jaki może być oryginalny prezent ślubny? (338)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): gość -

Gość o takich i innych rzeczach można poczytać na www.repka.pl naprawde super strona, nie mogę się od niej uwolnić!!! :)

ps. można się tam z kimś umówic na forum ;p sama próbowałam!!! :D:D:D
Ale SPAM!

Kiedyś ten portal był nawet fajny, ciekawe było forum, po zmianach to już tylko TRUP, widać już nawet capi, bo spamujecie inne fora.

Żal mi starej repki. :o(
INTERIA.PL

mi się podoba pomysł z zafundowaniem aranżacji wnętrza, jeśli młodzi mają mieszkanie. grupą znajomych, czy nawet rodziną można się zrzucić na taki projekt z n-design, a młodzi niech już się dogadają co by sobie chcieli pozmieniać :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Witajcie :)
W mojej dosyć dużej rodzinie, nastał czas zawierania związków małżeńskich ;D
Coraz częściej chodzę na wesela kuzynek i kuzynów i chcąc być oryginalna, szukam dla nich niestandardowych prezentów...
my (tzn: kilka osob) zafundowaliśmy cos na kształt miesiąca ślubnego, każdy weekedn w innym miescie. Kupiliśmy im bilety na pociąg i wynajęliśmy apartamenty (odrobina luksusu chyba nikomu nie zaszkodzi;) jak na razie wrocili z poznania (pierwsze miasto, pozniej wrocław, krarkow) no i wyglądają na mega zadowolonych -nie ukrywm, ze odetchnęłam z ulga;)[ pomysł chyba wypalil wiec mogę wtajemniczyć w szczegóły: adresik do poznańskiego lokaluhttp://aparta(...)an.net/ , we wrocławiu apartament lawenda, w krakowie apartament saski – ale linki będę mogla dopiero podać po pozytywnej rekomendacji :)

Reklama

Oryginalny, to na pewno pobyt w spa, gdzie panną młodą zajmą się przystajni masażyści, którzy wymasuja wszystkie jej zakamarki i nauczą czerpania przyjemności. A panem młodym zajma sie doswiadczone panie, które nauczą jak dawac rozkosz kobiecie.

Napisał(a): Gość -

Według mnie nie ma sensu się trudzić i chodzić szukać odpowiedniego prezentu na ślub. Najlepiej spytać się pary młodej co chcą dostać lub po prostu dajemy im kasę. Zaoszczędzimy wtedy stresu i zastanawiania się czy dany prezent będzie odpowiedni.

---------------------------
http://regiom(...)dy-2013
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • oryginalny prezent ślubny
  • oryginalne prezenty ślubne
  • oryginalny prezent na ślub
  • ciekawy prezent na ślub
  • nietypowy prezent ślubny
  • oryginalny prezent slubny
  • fajny prezent ślubny
  • prezenty ślubne forum
  • prezent ślubny forum
  • ciekawe prezenty ślubne
  • wyjątkowy prezent na ślub
  • prezent slubny oryginalny
  • oryginalne prezenty slubne
  • ciekawy pomysł na prezent ślubny
  • nietypowe prezenty ślubne
Do góry strony: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?