1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93 tys.
  • Odpowiedzi337
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jaki może być oryginalny prezent ślubny? (338)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): Gość -

My np. dostaliśmy od jednej kuzynki komplet ręczników, na których są wyhaftowane nasze imiona (kuzynka pracuje w firmie robiącej naszywki na koszulkach), w pięknym koszu, który też się na coś przyda ;-) Fajnym prezentem jest też ręcznie robiony album ze zdjęciami z całego związku młodej pary :)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

W zakresie prezentow slubnych polecam recznie malowane obrazy polskich tworcow - ceny sa jeszcze w miare przystepne a pamiatka jest na cale zycie ! sama korzystalam ostatnio z galerii www.sztukonet.pl - wszystko przebieglo pomyslnie wiec szczerze polecam ! Mloda para byla zachwycona ze to nie kolejna paczka z kieliszkami :))

Napisał(a): Gość -

jesteś pewna, że chcesz kupować prezent? wydaje mi się, że dobrym pomysłem będą mimo wszytsko pieniądze w kopercie, które Młodzi spożytkują według własnych potrzeb. do tego kup jakieś dobre wino lub kwiaty.

...

Zdjęcia z wakacji, uroczystości rodzinnych czy ślubu możemy zamienić w niepowtarzalny obraz drukowany na płótnie, fototapetę lub plakat! Mogą one się okazać zarówno dekoracją ścienną w Twoim domu, pamiątką czy też wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby. Fototapety samoprzylepne nadają się nie tylko na ściany, potrafią także odmienić blaty kuchenne, stoły a nawet lodówki. Pomysłów na to jest wiele! Nasze wyroby tworzymy w wysokiej fotograficznej jakości w rozmiarach nawet do 120 x 80 cm. Nie zwlekaj, zamów już dziś!
www.fotonaplotnie.pl

polecam podarowanie biżuteri personalizowanej tzn z naniesionym np twoim odciskiem linii papilarnych na srebrze najwyzszej proby w wybranym przez Ciebie ksztalcie. super prezent bardzo osobisty idealmny na slub jako prezent dla meza badz zony. Polecam artess, ja sama korzystalam juz niejednokrotnie z uslug tego sklepu.

waria jesteś pewna, że chcesz kupować prezent? wydaje mi się, że dobrym pomysłem będą mimo wszytsko pieniądze w kopercie, które Młodzi spożytkują według własnych potrzeb. do tego kup jakieś dobre wino lub kwiaty.

...
Kwiaty, wino i kasa w kopercie są już nudne i chyba powoli wychodzą z mody. Zauważyłam, ze goście coraz bardziej chcą się wykazać i wymyślają naprawdę fajne prezenty: skoki ze spadochronem i inne takie. My na naszym ślubie dostaliśmy od znajomych kartę prezentową do kliniki medycyny estetycznej La Perla w Warszawie. Super sprawa, mieliśmy trochę kaski do wydania na takie zabiegi jakie sobie chcieliśmy :) Powiem Ci, ze z tego prezentu byliśmy o wiele bardziej zadowoleni niż z kilku butelek wina, które też nam sprezentowano :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • oryginalny prezent ślubny
  • oryginalne prezenty ślubne
  • oryginalny prezent na ślub
  • ciekawy prezent na ślub
  • nietypowy prezent ślubny
  • oryginalny prezent slubny
  • fajny prezent ślubny
  • prezenty ślubne forum
  • prezent ślubny forum
  • ciekawe prezenty ślubne
  • wyjątkowy prezent na ślub
  • prezent slubny oryginalny
  • oryginalne prezenty slubne
  • ciekawy pomysł na prezent ślubny
  • nietypowe prezenty ślubne
Do góry strony: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?