Odpowiadasz na:
Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie :) W mojej dosyć dużej rodzinie, nastał czas zawierania związków małżeńskich ;D Coraz częściej chodzę na wesela kuzynek i kuzynów i chcąc być oryginalna, szukam dla nich niestandardowych prezentów... Co mogę im podarować? Macie jakieś ciekawe pomysły? Zawsze prezentem mogą być pieniądze :) - tak wiem, i po części też to rozważam, jednak wolała bym by młodzi mieli również, choć drobną pamiątkę, którą dołączę do sumki pieniędzy ;P

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): ~robaer -

Definitywnie polecam zbadać ofertę Amelia Wedding - mają duży wybór różnorakich prezentów ślubnych, jak i zarówno akcesoriów do organizacji ślubu.

Reklama

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): lucynowak -

Ja przy wyborze prezentów ślubnych mocno analizuję, komu go daję i w ten sposób wybieram. Zawsze spoko rozwiązaniem jest też kupienie przyborów i akcesoriów kuchenno-jadalnianych. Ja whttps://kuchn(...)klep.pl kupiłam już znajomym zastawę obiadową dla 12 osób. Można też pomyśleć nad solidnymi garnkami/patelniami lub zestawem noży.

Reklama