Odpowiadasz na:
Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie :) W mojej dosyć dużej rodzinie, nastał czas zawierania związków małżeńskich ;D Coraz częściej chodzę na wesela kuzynek i kuzynów i chcąc być oryginalna, szukam dla nich niestandardowych prezentów... Co mogę im podarować? Macie jakieś ciekawe pomysły? Zawsze prezentem mogą być pieniądze :) - tak wiem, i po części też to rozważam, jednak wolała bym by młodzi mieli również, choć drobną pamiątkę, którą dołączę do sumki pieniędzy ;P

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): ~gabriela -

Kuzynka zrobiła listę prezentów ślubnych i uważam, że to rozsądne wyjście. Na 2 pary złożyliśmy się na iRobota, młodzi zadowoleni a my nie straciliśmy czasu na poszukiwania.

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): ~Marcyśka22 -

Ostatnio na weselu spotkałam się z tym, że młoda para otrzymała w prezencie nagrane życzenia specjalnie dla nich przez samego Krzysztofa Ibisza, którego bardzo lubią, goście też byli nieźle zaskoczeni, swoja drogą jak się okazało, takie życzenia może zamówić każdy na stronie Hype Me :)

Reklama

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): Niko35 -

Na ten moment mogę polecić Wam, abyście po prostu odwiedzili sklep internetowy -https://smacz(...)lub/580 w którym znajdziecie naprawdę wiele śietnych propozycji, jeśli chodzi o wyjątkowe kompozycje ślubne koszy prezentowych, alkoholi i wielu innych propozycji. Mam nadzieję, że znajdziecie coś ciekawego dla swoich bliskich z czego oczywiście będą w pełni zadowoleni :)

Re: Jaki może być oryginalny prezent ślubny?

Napisał(a): ~MonikaJ -

Może np. jakieś urokliwe zdjęcie tych osób? Wg mnie to się bardzo sprawdza - wystarczy poszukać dobrej strony do wywoływania - ja najczęściej wywołuję na foto4u.pl - ładne fotki i dobrze wyglądają.

Reklama