19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +8
19 ppt ?

Jaki naprawdę jest Trzaskowski. Warszawski radny uchyla rąbka tajemnicy (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki naprawdę jest Trzaskowski. Warszawski radny uchyla rąbka tajemnicy

Napisał(a): apollo87 -

Po nagraniu Rafała Trzaskowskiego w klubie, mówiącego DJowi, że Warszawa to jego miasto, nie milkną echa. Obywatele zastanawiają się, jakim włodarzem (i człowiekiem) jest prezydent stolicy. A radny tego miasta z ramienia PiSu Wiktor Klimiuk zdradził portalowi DoRzeczy, jak wygląda współpraca z panem Trzaskowskim.

Klimczuk stwierdził, że incydent w klubie nie byłby znaczący, gdyby nie dotyczyła człowieka, z którego próbuje się zrobić zbawcę opozycji i męża stanu. Jak sam ocenia:

Rafał Trzaskowski jest w miarę sprawnym politykiem i marnym zarządcą miasta a nadmuchiwanie przez niego i jego środowisko oczekiwania tylko szkodzą w starciu z rzeczywistością. (...) uważa się za właściciela miasta i jego mieszkańców i jest szczerze zaskoczony, kiedy okazuje się, że ktoś nie chce wykonać jego poleceń. Przy napotkaniu oporu jednym tchem powołuje się na stanowisko i stosuje lekko zawoalowane groźby. Potwierdza to dochodzące od dłuższego czasu pogłoski o złym traktowaniu pracowników miasta przez ich szefa. Cóż, już Rzymianie powiadali, że po alkoholu powiesz prawdę.
No tak, in vino veritas, in Czajka sanitas... czy jakoś tak ;) Jak myślicie, przez pana Klimczuka przemawia troska, czy to kolejna polityczna rozgrywka?
INTERIA.PL

Re: Jaki naprawdę jest Trzaskowski. Warszawski radny uchyla rąbka tajemnicy

Napisał(a): ~Obserwator -

NIE POPIERAM ŻADNEJ PARTII! Stoję z boku i obserwuję, nie interesuje mnie Klimczuk ani nikt inny. Moje zdanie: takiego karierowicza, nieudolnego zresztą, Warszawa od czasów Nikodema Dyzmy nie widziała.

Reklama

Reklama

Re: Jaki naprawdę jest Trzaskowski. Warszawski radny uchyla rąbka tajemnicy

Napisał(a): gość -

uni i apollo87 to konta pracownikow kontraktowych Interii, na funkcji platnego moderatora dyskusji internetowych, czyli tworza kontrowersyjne tematy, aby ludzie o IQ malpy brali sie za kudly. Sami nie uczestnicza w dyskusji a tylko smieja z idiotow, ktorzy jak niewolnicy, sprytnie sprowokowani, darmowo pracuja na zyski Interii a funkcyjnym na wysoka pensje.
Ich tematy maja fikcyjnie symulowac prawdziwego usera forum i zazwyczaj sa promowane na Glownej Interii, wiec temu wystepuje nagly zalew lemingowatych malp z newsowej czesci portalu. Forum przez reklamiarzy, hejterow i trolli, ktorzy na Interii sa od zawsze pod ochrona jest wymarle.
Sprawdzcie na ich kontach ile maja zalozonych tematow a ile odpowiedzi i jakich.
:-D erick

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki naprawdę jest Trzaskowski. Warszawski radny uchyla rąbka tajemnicy