7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Jaki noktowizor do paintballa? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki noktowizor do paintballa?

Napisał(a): Wangraf -

Pytanie jak w temacie. Kumpel namawia mnie do nocnego strzelania-paintball oczywiście. Jedyne w co musiałbym się zaopatrzyć to jakiś noktowizor. On wypożycza sobie za kasę od jakiegoś gościa ale niestety ten ma tylko jeden. Może ktoś kto miał styczność/kupował taki sprzęt mógłby mi cokolwiek doradzić w sprawie zakupu. Oczywiście jeśli to możliwe to chciałbym coś takiego, żeby cena nie przyprawiła mnie o zawrót głowy. Max do 2 tys. pln.
INTERIA.PL

Re: Jaki noktowizor do paintballa?

Napisał(a): pifpaf -

Jakbyś chciał coś z lepszymi możliwościami to niestety musisz spokojnie przekroczyć te 2 tysiące.
Ostatnio z polecenia kupiłem noktowizor ARMASIGHT PRIME na spy-optic.pl

Przeszedł już kilka testów w naturalnym środowisku i wszystko spisuje się w porządku :)
Oczywiście musisz pamiętać, że to nie jest sprzęt dla służb specjalnych bo takie kosztują kilkanaście tysięcy.

Napisał(a): pifpaf -

gość radzę doradzić się jakiegoś specjalistycznego sklepu zajmującego się tego typu sprzętem. Nie kupuj na jakiś bazarkach albo czegoś bez gwarancji bo tylko kasę wpakujesz i tyle będziesz tego miał..
Racja, sam dostałem namiar na sklep, który wyżej wymieniłem.
Nie wyznaje się do końca na tego typu elektronice ale z tego co mi wytłumaczyli to zdecydowałem się na zakup i mogę polecić :)

Napisał(a): Wangraf -

pifpaf Jakbyś chciał coś z lepszymi możliwościami to niestety musisz spokojnie przekroczyć te 2 tysiące.
Ostatnio z polecenia kupiłem noktowizor ARMASIGHT PRIME na spy-optic.pl

Przeszedł już kilka testów w naturalnym środowisku i wszystko spisuje się w porządku :)
Oczywiście musisz pamiętać, że to nie jest sprzęt dla służb specjalnych bo takie kosztują kilkanaście tysięcy.
Dziękuje za pomoc. Po pracy zadzwonię i dopytam dokładnie co i jak. Mam nadzieję, że odpowiednio mi doradzą.

Napisał(a): Gość -

Za tysiaka można już kupić coś całkiem spoko;) np. taki model: http://military-zone.sklep.pl/p255,noktowizor-yukon-nv-5x60.html bardzo fajną propozycją jest ten: http://military-zone.sklep.pl/p733,nakladka-noktowizyjna-noktowizor-dipol-d125.html ale to już 2250 zł;) ogólnie noktowizor fajna sprawa, szkoda tylko że taka droga, bo paintball w nocy to całkiem inna zabawa;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki noktowizor do paintballa?