1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115 tys.
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +4
1 tys. ppt ?

Jaki ORYGINALNY prezent dla faceta? (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki ORYGINALNY prezent dla faceta?

Napisał(a): gość -

Oryginalnym prezentem to by były Air Max'y. Jeżeli masz spory budżet, to się nie zastanawiaj, tylko kup któreś z tych bucików: http://air-max.pl/index.php?route=product/category&path=109 Twój facet z pewnością się ucieszy. W końcu, kto nie chciałby mieć takich butów? :)
INTERIA.PL

To wszystko zależy od tego co on lubi i jakie masz na to fundusze :) Poza tym jak jest dobra atmosfera i ludzie to prezent jest rzeczą drugorzędną. Ja ostatnio dostałem w prezencie kieliszki do wódki i 0,7 czystej. Później kumple i meczyk i było fajnie ;)

A ja przyznam że w ogóle nie lubię oklepanych prezentów i wymyśliłam na 30kę mojego faceta (od 3lat już męża) DUŻY karton napełniłam jego ulubionymi słodkościami czyli cukierki, czekolady,gumy do żucia itp., w ozdobny celofan zapakowałam 30 monet (nominał zależy od dostępnych funduszy) i zapakowałam jak cukierki, na górę dałam kartkę z wymyślonym wierszykiem wskazówką żeby znalazł 30tych samych cukierków a na dnie było cos na erotyczną zachętę np. żel do masażu czy coś w tym stylu i kartka z życzeniami. Na pierwszy rzut oka był skołowany no bo cóż to za pomysł-słodycze ale im dalej szukał tym był bardziej zadowolony. Może nieco dziecinne ale wierzcie mi że efekt murowany i gwarantuję Wam że każdy facet będzie pamiętał o takim prezencie do końca życia-nazwałam to pudełkiem szczęścia bo każdy osobnik męski lubi słodycze, kasę i seks. POLECAM!!!!!!!!!!!

Zafunduj mu jakieś niesamowite doświadczenie, np. jazdę ferrari, skok ze spadochronem, wyjście na strzelnice, jeżeli gustuje w tego typu rozrywkach. Jeśli kupisz mu jakiś gadżet albo inną rzecz, on szybko zapomni o prezencie. A niesamowite doświadczenia pamięta się przez całe życie.:) Tutaj np. są bardzo fajne prezenty tego typu dla facetów:https://www.s(...)zn.aspx Możesz też wybrać coś dla Was dwojga, żeby super romantycznie spędzić czas.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla chlopaka na 26 urodziny
  • oryginalny prezent dla chlopaka
  • nietypowe prezebty dka ma
  • oryginalne prezenty dla niego
  • wyjtkowy prezent dla niego
  • nietypowy prezent dla chopaka
  • oryginalne prezenty dla chopaka
  • ciekawy prezent dla chopaka na urodziny
  • prezent na 26 urodziny dla chopaka
  • wyjtkowy prezent dla mczyzny
  • oryginalny prezent dla chłopaka
  • niezapomniany prezent na swieta dla chlopaka
  • niezapomniany prezent dla chłopaka
  • oryginalne prezenty dla chłopaka
  • Orginalne prezenty dla chlopaka na rocznice
Do góry strony: Jaki ORYGINALNY prezent dla faceta?