Odpowiadasz na:
Jaki prezent dla chłopca na komunię ?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
W pierwszy weekend maja zostałam zaproszona na komunię brata mojego chłopaka. Stawia mnie to trochę z niezręcznej sytuacji, ponieważ nie bardzo wiem, co wypada mi mu dać. Myślałam nad jakimś fajnym bukietem kwiatów, gdzie dodatkowo są powkładane jakieś słodycze. Jednak moja mama uważa, że to trochę za skromny prezent i wypadałoby dać coś innego. Przeszukałam chyba cały internet i znalazłam na jakimś forum taką statuetkę wydaje mi się, że to może być też całkiem dobry pomysł. Jednak mam obawy, że już trochę przesadzony. A co wy o tym myślicie ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaki prezent dla chłopca na komunię ?

Napisał(a): ~etna -

~michałiwan A może quad? Na https://moto-pelikan.pl/ widziałem wiele modeli quadów dla dzieci. Bez trudu można by było znaleźć bezpieczny model, który na pewno uszczęśliwi dzieciaka :)
Nie radzę. Ulice są teraz bardzo niebezpieczne o wypadek nie trudno.

Re: Jaki prezent dla chłopca na komunię ?

Napisał(a): ~michałiwan -

A może quad? Na https://moto-pelikan.pl/ widziałem wiele modeli quadów dla dzieci. Bez trudu można by było znaleźć bezpieczny model, który na pewno uszczęśliwi dzieciaka :)

Reklama

Re: Jaki prezent dla chłopca na komunię ?

Napisał(a): ~Zuza -

Też kupowałam z garetta! Mega mega polecam!

Reklama