138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +2
138 ppt ?

Jaki prezent kupić żonie na rocznicę ślubu ? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki prezent kupić żonie na rocznicę ślubu ?

Napisał(a): ~Adam -

W szczególności, że jest ot nasza pierwsza rocznica slubu i nie mam pojęcia co mógłbym jej kupić. Wiem co lubi, ale nie chce kupowac kolejnego banalnego prezentu tylko czymś ją zaskoczyć, czymś oryginalnym. Jaki prezent kupić żonie na rocznicę ślubu ? Pomóżcie !!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jaki prezent kupić żonie na rocznicę ślubu ?

Napisał(a): Gość -

Ze wspólnego wyjazdu na pewno się ucieszy. Ja swoją żonę zabrałem na rocznicę do Tych do Hotelu Piramida http://www.ho(...)ida.pl/ gdzie spędziliśmy 3 dni. Rano śniadania, ciągu dnia mieliśmy zabiegi a wieczorem kolacje, przy czy w sobotę mieliśmy kolacje ze świecami. Basia do tej pory (a było to prawie rok temu) wszystkim koleżankom i całej rodzinie się chwali na każdym spotkaniu jaką to romantyczną rocznicę im zafundowałem, więc warto raz na jakiś czas się postarać;)

Reklama

Napisał(a): pawlkram -

Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją żonę i zrobić jej sporą przyjemność, to zabierz ją na weekend do spa. Ja swoją zabrałem nad morze do Ustki, a zatrzymaliśmy się w Hotelu Lubicz hotel-lubicz.pl, gdzie wykupiłem dla nas pakiet zabiegów w spa dla dwojga. Żona był zachwycona, bo nigdy wcześniej nie była w spa. Odpoczęliśmy, zebraliśmy siły do dalszych działań :) Wspaniałe miejsce!

Napisał(a): ~manni8a -

A może właśnie jakaś kolacja w fajnym miejscu? Mój narzeczony zabrał mnie niedawno do świetnej restauracji - Salto na wilczej w Warszawie. Nie dość, że kolacja była przepyszna, to jeszcze klimat w ogóle sprzyjający. Śiwetne miejsce, na pewno warte odhaczenia na mapie Warszawy :)

Napisał(a): ~pojado -

Ja kupiłem po prostu pakiet do SPA z Prezent Marzeń. Razem pojechaliśmy i to było bardzo pozytywne doświadczenie. Coś atrakcyjnego można znaleźć bez większych problemów. Kobiety najbardziej lubią relaks, zresztą - chyba dla każdego coś takiego będzie ogromną przyjemnościa.

Napisał(a): amberka -

Taki pakiet do spa to jest fajny pomysł. Jednak ma dwie wady

1. NIe jest tani i nie każdy może sobie pozwolić na zakup czegoś takiego.
2. Wymaga odpowiedniego rozplanowania. Szczególnie jeśli w grę wchodzi wyjazd. Nie wiadomo czy druga osoba będzie miała na to ochotę i czas ( tak wiec warto jest zrobić sobie wczesiejsze rozplanowanie)

Ze swojej strony proponuję prezent z elementem zaskoczenia:https://www.g(...)action/

Na przykład cos takiego.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co kupi onie na 15 rocznic lubu
  • jaki prezent na pierwsz rocznic lubu dla ony
  • co kupic zonie na 30 rocznice slubu
  • co mozna kupic 25 rocznice slubu zonie
  • prezent dla ony na 25 lecie lubu
Do góry strony: Jaki prezent kupić żonie na rocznicę ślubu ?