425
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi205
  • Ocen na +0
425 ppt ?

Jaki prezent na piątą rocznicę ślubu? (206)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki prezent na piątą rocznicę ślubu?

Napisał(a): Gość -

Drogie Panie
Zakładam wątek tu, ponieważ chyba nigdzie indziej nie uzyskam bardziej trafnej podpowiedzi :)
Tak jak w temacie - moja siostra uroczyście świętuje (aż) piąta rocznicę ślubu, dostałem zaproszenie, a wraz z zaproszeniem pojawił się mały klopot, mianowicie nie mam bladego pojęcia, co daje się w takie okazje - raczej z pustymi rękoma nie ma się co pokazywać.. ?
Polećcie coś Drogie Panie!
Dziękuje!
INTERIA.PL

Re: Jaki prezent na piątą rocznicę ślubu?

Możesz kupić szlafroki dla niej i dla niego. Można znaleźć w necie takie zestawy, ładnie zapakowane. Myślę, że to jest fajny prezent. Albo trochę droższa wersja to ich portret.są takie firmy do których wysyłasz zdjęcie, a oni w przeciągu tygodnia przysyłają ci portret. fajna pamiątka na całe życie

Napisał(a): gość -

nie piszesz ile chciałbyś przeznaczyć na prezent... ale może jakiś voucher do spa? niech z mężem się odprężą, taki masażyk może dobrze zrobić :) nie wiem skąd jesteś, ale na pojezierzu brodnickim masz hotel głęboczek, jakbyś im tam zafundował winoterapię, na pewno byliby zachwyceni :D

Reklama

Myślę, że coś ekstremalnego, choćby prezentmarzen.com/lot-awionetka-dla-dwojga-2.html Kto nie chciałby takiego prezentu? Jak wszyscy wiecie kiedy jest się już dorosłym, to człowiekowi zwyczajnie żal kasy na zaspokajanie takich potrzeb ;-)

Reklama

Reklama

Wspólny wyjazd, nawet nieopodal miejscowości, w której mieszkają, może okazać się strzałem w 10. Nie musi to być SPA. Ważne, żeby odpoczęli od codzienności i mogli we dwoje uczcić swoją rocznicę.

A ja napiszę, że tak powiem w pewien sposób tradycyjnie. Skoro to Twoja siostra, to przypuszczam, że znasz jej gust, jakie lubi kolory itd. Więc może dobrym pomysłem będzie jakaś http://www.ag(...)t=82405? W sumie uważam, że prezent i funkcjonalny i w układzie "siostrzanym" można spokojnie zdecydować się na niego (chodzi mi o to aby nie urazić osoby obdarowywanej)

justynasama Myślę, że romantyczna kolacja, kwiaty, piękny luksusowy upominek dla prawdziwej kobiety , bo taką jest każda wyjątkowa dama i lampka wina - to prezent na taką okazję ;)
kolacja to fajny pomysł ! a kosmetyki a jak nie wcelujesz w gust kobiety? róże, piwonia, lawenda , zapachy cytrusów - może masaż na rocznicę ślubu?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • piąta rocznica ślubu
  • prezent na 5 rocznicę ślubu
  • piąta rocznica ślubu prezent
  • 5 rocznica ślubu
  • 5 rocznica ślubu jaki prezent
  • prezenty na rocznicę ślubu forum
  • prezent na 5 rocznice slubu
  • prezent na rocznicę ślubu forum
  • rocznica ślubu prezent
  • prezent na rocznicę ślubu
  • jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych
  • 5 rocznica ślubu prezenty
  • jaki prezent dla męża na rocznicę ślubu
  • 5 rocznica slubu
  • prezent na piątą rocznicę ślubu
Do góry strony: Jaki prezent na piątą rocznicę ślubu?