59
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
59 ppt ?

Jaki prezent w ramach podziękowań ? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki prezent w ramach podziękowań ?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio moja koleżanka bardzo mi pomogła w załatwianiu różnych spraw związanych ze szpitalem, dlatego postanowiłam jej kupić jakiś skromny podarunek w ramach podziękowań. Zastanawiam się czy zwyczajna kawa i czekoladki czy tam kwiaty są wystarczające, czy może powinnam się trochę bardziej postarać. Mieliście może podobną sytuację ?
INTERIA.PL

Re: Jaki prezent w ramach podziękowań ?

Napisał(a): WildD -

jkalinowska Ostatnio moja koleżanka bardzo mi pomogła w załatwianiu różnych spraw związanych ze szpitalem, dlatego postanowiłam jej kupić jakiś skromny podarunek w ramach podziękowań. Zastanawiam się czy zwyczajna kawa i czekoladki czy tam kwiaty są wystarczające, czy może powinnam się trochę bardziej postarać. Mieliście może podobną sytuację ?
Zamiast dawać jej na odwal_się kawę i jakieś czekoladki, to może lepiej ją zaproś na tę kawę i coś dobrego, wiem że wyjdzie drożej, ale może fajniej.

Reklama

Reklama

Moim zdaniem to wszystko zależy od takie w jakim stopniu ta koleżanka Ci pomogła. Jeżeli to była drobnostka to jak najbardziej kwiaty/czekoladki są ok.
Jednak jeśli to wymagało od niej trochę więcej wysiłku, to możesz trochę bardziej się wykosztować, byle by nie postawić drugiej osoby w niezręcznej sytuacji.Nie wiem, czy wiesz, ale ostatnio też dość cieszącym się popularnością pomysłem na prezent jest zakup kryształowej statuetki, na której byś mogła wygrawerować, napis 'dziękuję'.

Reklama

Myślę, że to nie była, aż taka drobnostka, pomogła mi załatwić naprawdę wiele formalności w szpitalu, w którym pracuje. Jednak masz rację, nie chciałabym jej stawiać w niezręcznej sytuacji zbyt drogim prezentem. Niemniej jednak zaintrygował mnie twój pomysł z kryształową statuetką, mogłabyś wstawić jakiś link/zdjęcie jak coś takiego wygląda ?

Pewnie, mnie konkretnie chodziło o coś takiego:https://www.k(...)ykacja, tutaj mogłabyś napisać jakieś krótkie, wymyślone przez siebie podziękowanie. Grawer jest w cenie tej statuetki, możesz tam umieścić co chcesz i w jakiej formie ;) A jeśli taki wzór Ci się nie podoba, to masz wiele innych, np. z różą czy innym motywem. Jednak nie znam dokładnie Twojej sytuacji, więc Ci nie powiem, czy to na pewno dobry pomysł.

rl9 Pewnie, mnie konkretnie chodziło o coś takiego:https://www.k(...)ykacja, tutaj mogłabyś napisać jakieś krótkie, wymyślone przez siebie podziękowanie. Grawer jest w cenie tej statuetki, możesz tam umieścić co chcesz i w jakiej formie ;) A jeśli taki wzór Ci się nie podoba, to masz wiele innych, np. z różą czy innym motywem. Jednak nie znam dokładnie Twojej sytuacji, więc Ci nie powiem, czy to na pewno dobry pomysł.
rl9 a ty może zamawiałaś jakiś kryształ3d z tego sklepu ? ;d bo przyznam, że to całkiem nietypowy pomysł na prezent. przejrzałam kilka innych wzorów i zastanawiam się czy nie zamówić takiej statuetki z różą dla babci na jej urodziny. orientujesz się może jak zamawianie tutaj wszystkiego wygląda ?

Ja akurat nie zamawiałam jeszcze nic, ale mój brat mi pokazywał właśnie stronę krzystały3d, bo zamawiał taką statuetkę dla swojej dziewczyny na walentynki. Jednak widziałam jak to wszystko robił. Masz tam taki konfigurator, za pomocą którego sobie całość komponujesz. On akurat zamówił taki kryształ z ich wspólnym zdjęciem na podstawce, która jest podświetlana. Świeci się różnymi kolorami :) Naprawdę fajnie to wygląda

Myślę, że czekoladki i kawa wystarczą. Ja chcę podziękować babci za wielką pomoc w minionym roku. Gdyby była tylko znajomą to kupiłabym to co ty ale że jest to moja ukochana babci i naprawdę wiele dla mnie zrobiła to myślę nad jakimś większym prezentem. Wczoraj trafiłam na http://www.pr(...)morzem/ i chyba wykupię pakiet dla niej. Tydzień nad morzem, mnóstwo zajęć i relaks z pewnością dobrze jej zrobią :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • decathlon jaki prezent mozna dac w podziekowaniu
  • jaki prezent dac lekarce ktora pomogla mojemu dziecku
  • co mozna kupic za podziekowanie za pomoc
  • co mona da w podzikowaniu
Do góry strony: Jaki prezent w ramach podziękowań ?