125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +4
125 ppt ?

Jaki psiak do mieszkania w bloku? (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki psiak do mieszkania w bloku?

Napisał(a): Gość -

Hej! Chcialam poznać wasze opinie dotyczące rasy psa, która może mieszkać w bloku. Wiadomo, że każdy psiak wolałby mieszkać w domu z ogródkiem gdzie mógłby poszaleć tylko nie każdy ma taką możliwość żeby mieszkać w domu. Na pewno będą to psiaki małe tylko jakie?
INTERIA.PL

Re: Jaki psiak do mieszkania w bloku?

Napisał(a): taie -

Moi znajomi z Lublina na 2 piętro w bloku wzięli sobie Doga niemieckiego - był taki malutki , milutki. Dopiero jak wytrzeźwieli po Sylwestrze to zaczęli się zastanawiać co zrobili.

A do ciebie - jeżeli zależy ci na zwierzaku to najlepiej pluszowego.

Pluszowych mam dużo, więc kolejnego nie potrzebuje. Liczyłam na jakieś porady milośnikow psiaków, a nie na hejt. No cóż... :)
taie Moi znajomi z Lublina na 2 piętro w bloku wzięli sobie Doga niemieckiego - był taki malutki , milutki. Dopiero jak wytrzeźwieli po Sylwestrze to zaczęli się zastanawiać co zrobili.

Reklama

Napisał(a): taie -

Andziaaa1 Pluszowych mam dużo, więc kolejnego nie potrzebuje. Liczyłam na jakieś porady milośnikow psiaków, a nie na hejt. No cóż... :)
taie Moi znajomi z Lublina na 2 piętro w bloku wzięli sobie Doga niemieckiego - był taki malutki , milutki. Dopiero jak wytrzeźwieli po Sylwestrze to zaczęli się zastanawiać co zrobili.

Jeżeli ktoś ci pisze że robisz głupotę biorąc zwierzaka do bloku to jest to hejt ? Myślisz o sobie a nie o zwierzaku.
Weź sobie rybki .

Dużo osób mieszkających w blokach posiada psy i nie wyglądają na nieszczęśliwe :). Przecież chyba każdy licząc się z posiadaniem zwierzaka wie, że będzie musiał z nim chodzić na długie spacery... Są też specjalne strefy dla psiakow gdzie mogą się wybiegać. Dlatego chciałam poznać wasze opinie jakie rasy zwierząt czują się dobrze w mieście. Oczywiście zaraz mi ktoś napisze, że tylko dom i ogródek nadaje się dla psiaka ale chyba nie o to chodzi...
taie
Andziaaa1 Pluszowych mam dużo, więc kolejnego nie potrzebuje. Liczyłam na jakieś porady milośnikow psiaków, a nie na hejt. No cóż... :)

Jeżeli ktoś ci pisze że robisz głupotę biorąc zwierzaka do bloku to jest to hejt ? Myślisz o sobie a nie o zwierzaku.
Weź sobie rybki .

Reklama

Doceniam takie osoby, które szpiegują danych użytkowników sprawdzając wszystkie ich posty, żeby strzec innych przed reklamami. Niestety ja nie wrzucam reklam tylko chciałam poznać opinie innych :).
~PROKURATOR ZAŁOŻYŁAŚ SZMATO KONTO DO REKLAM SPADAJ OSZUSTKO

Niestety nie mogę zaoferować żadnych linków odnośnie tego co piszesz... ale fajnie, że są tu takie czujne osoby, które monitorują wszystkie posty. :)
gość Andziaa kolejna spamerka,zaraz zleci się tutaj banda jej podobnych z linkami do cudownych sklepów/chodowli psow.dobrze ci gościu napisał spadaj spamerko.

Reklama

Tak, widziałam bardzo podoba mi się ta rasa. Nie wiem czy zauważyłaś ale twój temat został nawet opublikowany na profilu forum Interii na Facebooku? Wracając do buldożków martwi mnie jednak chorowitość tych psiaczków i delikatność :(.
95maagdaa Ostatnio pisałam o buldożkach francuskich, że nie do końca rozumiem ich fenomenu, ale fakt jest taki, że nadają się do mieszkania w bloku

Napisał(a): ~elle -

Polecam rasę bichon frise. Mam takiego pieska (właśnie w bloku) - mały, radosny, uczuciowy, wspaniały. Nie wymaga długich spacerów i dużo ruchu, chociaż chętnie Ci potowarzyszy nawet w długiej wędrówce. Ale teraz w zimie, to kilka minut i sam kieruje się biegiem do domu:) W domu zachowuje się spokojnie. Ogólnie nie jest wymagający. Najbardziej potrzebuje towarzystwa człowieka. Zwróć uwagę na naukę samodzielnego pozostawania w domu. Ja swojego przyzwyczajałam od pierwszego dnia i nie mam z tym problemu. Powodzenia!

Napisał(a): ~ola -

Witajcie,
od 2 lat jest szczesliwą posiadaczką buldoga francuskiego, mieszkam w bloku, psiak jest cudowny, wbrew tym co mówią nie choruje nie wymaga szczególnej pielęgnacji, gdy nie ma mnie w domu odpoczywa - potrzebują dużo snu więc idealny pies do bloku. NAPRAWDĘ POLECAM TĄ RASĘ.

Napisał(a): ~anik -

posiadam buldożka francuskiego, kochany piesek, nie jest chorowity, nie wymaga szczególnych zabiegów. jedyne wady to pieski te puszczają strasznie śmierdzące bąki!
trochę chrapią i przez wzgląd na krótką kufę często mają problemy z kanalikami łzawowymi. nie jest to jednak bardzo uciążliwe i da się wytrzymać.
nie ma rasy psa bez żadnych wad. tego polecam szczególnie do bloku, bo nie potrzebuje dużego wybiegu, tylko legowisko i ewentualnie czasem przytulić się do właściciela ,swoja miłością rekompensuje wszystkie niedogodności
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki psiak do mieszkania w bloku?