222
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +0
222 ppt ?

Jaki tablet dla dziecka? (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki tablet dla dziecka?

Napisał(a): Gość -

Witajcie.
Chcemy kupić naszemu 11 letniemu synowi tablet. Będzie to jego pierwsze tego typu urządzenia, a że my nie bardzo się znamy na nowych technologiach to czekamy na podpowiedź ;) Jaki i z jakim oprogramowaniem powinniśmy wybrać? Android jest chyba mało odpowiedni dla 11 latka...
No i co najważniejsze cena! Nie chcielibyśmy na tę przyjemność wydać więcej niż 600, max 700 zł.
Proszę polećcie coś
INTERIA.PL

Re: Jaki tablet dla dziecka?

Dlaczego android miałby być niewłaściwy? Właśnie ze względu na to, że jest to darmowe oprogramowanie, jak najbardziej będzie się nadawał dla szkolnego dziecka. Inna sprawa, że jeżeli chcecie wydać na tablet do 700 zł, to praktycznie jesteście skazani na coś z androidem, bo to najczęściej wkładają do budżetowych. W szkole na pewno przyda mu się internet, więc warto poszukać czegoś z modemem 3G i obsługa aero2 (darmowy internet). 7 calówka będzie bardziej poręczniejsza od 10 calówki. Moja propozycja to plug impact 2:http://allegr(...)40.html

Reklama

Głupi pomysł. Chcesz zniszczyć dzieciaka to kup mu komputer osobisty. Nie jest to tylko mój osobisty pogląd ale każdego normalnego psychologa, że dziecko powinno korzystać z komputerów tylko w ogólnie dostępnym pomieszczeniu, czyli komputer stacjonarny, gdzie ma nadzór dorosłych i w ograniczonym zakresie, co do stron jak i czasu.

Reklama

Napisał(a): czyzby -

trocheinna Witajcie.
Chcemy kupić naszemu 11 letniemu synowi tablet. Będzie to jego pierwsze tego typu urządzenia, a że my nie bardzo się znamy na nowych technologiach to czekamy na podpowiedź ;) Jaki i z jakim oprogramowaniem powinniśmy wybrać? Android jest chyba mało odpowiedni dla 11 latka...
No i co najważniejsze cena! Nie chcielibyśmy na tę przyjemność wydać więcej niż 600, max 700 zł.
Proszę polećcie coś
Tablet w wieku 11 lat? Ja rozumiem że świat idzie do przodu.. ale to lekka przesada..

Ja w wieku 11 lat dostawałam, różnego rodzaju piłki, paletki, rzeczy do spędzania czasu na dworze z rówieśnikami. W domu pieniędzy nie brakowało, a za mojego dzieciństwa już pojawiały się różnego rodzaju udogodnienia tego typu.. w wakacje dziecko zamiast bawić się z rówieśnikami cały dzień, będzie "smyrało" tablet... No nic kto co woli.. ja się ciesze że rodzice nie fundowali mi takich pożeraczy czasu w tak młodym wieku :)

Napisał(a): xenia11 -

Wildscorpio Głupi pomysł. Chcesz zniszczyć dzieciaka to kup mu komputer osobisty. Nie jest to tylko mój osobisty pogląd ale każdego normalnego psychologa, że dziecko powinno korzystać z komputerów tylko w ogólnie dostępnym pomieszczeniu, czyli komputer stacjonarny, gdzie ma nadzór dorosłych i w ograniczonym zakresie, co do stron jak i czasu.
nie wydaje mi się by był to zły pomysł, dziecko ma 11 lat czyli świetnie sobie radzi z takimi urządzeniami a pewnie wielu jego znajomych już takie rzeczy ma, dziecko często- co pamiętam ze swojego dzieciństwa- chce pooglądać coś samo i nie wydaje mi się by było w tym coś złego, niektóre dzieci są wstydliwe i taki nadzór mógł by mu na wszystko nie pozwolić, ja np. miałam komputer w swoim pokoju, i było sporo rzeczy które przeglądałam sama, specjalnie gdy nikt nie widział, bo czasem miałam taką potrzebę, czasem nie chciałam by inni widzieli czego szukam i nie oznaczało to że robiłam coś szkodliwego, obecnie również wydaje mi się że dziecku należy się zaufanie i odrobina prywatności(prawda że dzieci mam jeszcze małe). po za tym czasy się zmieniają i sory, ale można naprawdę zrobić dziecku coś czego się nie chce, bo w tym wieku dziecko powinno czuć, przynależność do grupy, i nie izolowanie z powodów że rodzice są z takimi poglądami.
po za tym nie masz prawa pisać "normalnego psychologa", wielu jest takich którzy nie mają takiego zdania, a to że nie są zgodni z Twoim światopoglądem nie znaczy że są "nienormalni" ale być może trochę się czepiam, bo miałeś namyśli że są psychologowie którzy tak twierdzą, tylko źle to sformułowałeś.

co do tematu:
myślę że będziesz skazana na android, bo z tego co mówi mój mąż najczęściej On wkładany jest zwłaszcza do tabletów w podanej przez Ciebie cenie;)
podsyłam Ci link:http://www.sk(...)ntarze/ ---- Ten niedawno kupiłam i jest niezły;)

Reklama

Napisał(a): gość -

trocheinna Witajcie.
Proszę polećcie coś
A dlaczego nie droższy? Przecież to i tak tylko chwilowa zabawka! Ale jak będzie super wypaśny, to jakiego szpanu zada dzieciak rówieśnikom! Przecież to o to tylko chodzi! Nic więcej!

w tej cenie to ryzyko, ja kupiłam ASUSA ale cena była wyższa, ponad 1000. ale warto, bo te tanie - jaka cena taki towar, zacinają się są wolniejsze, mulą. Takiego tańszego nie kupiłabym, bo szkoda kasy. Kupiiłam wcześniej tańszy, ale szybko zwróciłąm,a z tego jestem bardzo zadowolona, wiadomo, tablet to nie to co komp, ale jak mówie, coś za coś.

A może 11latkowi zafundujcie roczne uczestnictwo w zajęciach sportowych (karate, taniec, harcerstwo)??
A może mu kupcie trochę wartościowych książek?
Może sprawcie mu rower i z raz miesiącu wybierzcie się z nim na wycieczkę/

Nie rozumiem potrzeby posiadania laptopa, tabletu, komórki gigahipermega wypasionej u 11 latka.

NIE DA SIĘ KUPIĆ MIŁOŚCI I SZACUNKU.

Z czasów dziecięcych nie pamiętam roweru, zegarka i innych ówczesnych "gadżetów", ale czas spędzony z Ojcem na wycieczkach, spacery z rodzicami w niedzielę.. TO MA WARTOŚĆ.

[cytat kogo=gość]A może 11latkowi zafundujcie roczne uczestnictwo w zajęciach sportowych (karate, taniec, harcerstwo)??
A może mu kupcie trochę wartościowych książek?
Może sprawcie mu rower i z raz miesiącu wybierzcie się z nim na wycieczkę/

Nie rozumiem potrzeby posiadania laptopa, tabletu, komórki gigahipermega wypasionej u 11 latka.

NIE DA SIĘ KUPIĆ MIŁOŚCI I SZACUNKU.

Z czasów dziecięcych nie pamiętam roweru, zegarka i innych ówczesnych "gadżetów", ale czas spędzony z Ojcem na wycieczkach, spacery z rodzicami w niedzielę.. TO MA WARTOŚĆ. [/cytat
masz 100% racji.Mój 16 letni syn znudził się tabletem po 2 miesiącach.Moim zdaniem to zbędny i nietani gadżet, 11 -latkowi może lepiej kupić wypasiony rower , wybrać się na wycieczkę w ciekawe miejsce, zaszczepić mu coś wartościowego, No chyba,że jak w tej reklamie - kupić dzieciom po tablecie i spokój na dłuższy czas..

trocheinna Witajcie.
Proszę polećcie coś
Warcaby! Kup dziecku warcaby! Mam kupę elektroniki w domu, telefony, laptopy (kilka), konsolę, tablet, etc. i mam 2 małych dzieci w domu... Jak przypominam sobie co jak chciałem się bawić jako dziecko a jak oni teraz chcą to żal za serce ściska. Mają mocno ograniczony dostęp do tych sprzętów ale ciągle chcą, bo inne dzieci ciągle na tym grają... porażka...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tablet dla dziecka
  • jaki tablet dla dziecka
  • tablet dla dzieci
  • tablety dla dzieci
  • tablet dla dzieci opinie
  • tablet dla dziecka jaki
  • jaki tablet kupić dla dziecka
  • jaki tablet dla dziecka 7 lat
  • jaki tablet dla dzieci
  • tablet dla dwulatka
  • najlepszy tablet dla dzieci
  • jaki kupić tablet dla dziecka
  • jaki tablet wybrać dla dziecka
  • tablet dla dzieci ceny
  • jaki tablet dla dziecka 6 lat
Do góry strony: Jaki tablet dla dziecka?