46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń471
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
46 ppt ?

Jaki wybrać mały samochód do miasta? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki wybrać mały samochód do miasta?

Napisał(a): ~stan -

Witam, jakie samochody polecacie do jady po mieście? Zależy mi wyłącznie na tym aby był wygodny do przemieszczania się z punktu A do punku B, ewentualnie na małe zakupy. Na jakie parametry oprócz spalania powinienem zwrócić uwagę wybierając samochód do miasta? Będzie nim jeździć także moja żona więc fajnie by było gdyby nie był zbyt „zrywny” i był dość mały aby wszędzie nim zaparkować
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jaki wybrać mały samochód do miasta?

Napisał(a): ~Veronaa -

Hahah Woww pierwszy raz coś takiego widzę! No ciekawa opcja, jednak dobrze by było aby auto miało też spory bagażnik i jednak trochę miejsca w środku. Myślę, że takim rozsądnym wyborem będzie Honda Jazz. Możesz zerknąć do oferty salonu HondaPlaza, jeżeli szukasz czegoś nowszego. Warto wspomnieć, że jest to jedno z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie :)

Reklama

Napisał(a): ~harysson -

Polecam Ci może Toyotę Aygo albo jakąś Yariskę? Toyoty to bardzo dobre samochody, nie palą dużo, są hybrydy... no i mają mega atrakcyjne warunku na leasingi samochodowe. Na stronie Toyota Banku można znaleźć dużo naprawdę ciekawych ofert i te mniejsze samochody na pewno będą w Twoim zasięgu.

Napisał(a): ~mczay -

Najlepiej zdecyduj się na wybór modelu samochodu swojej ulubionej marki. Moją ulubioną marką jest Alfa Romeo. Z uwagi na to, że model, którym poruszam się aktualnie do niczego się nie nadaje, powoli rozglądam się za nowym. Niemalże każdego dnia oglądam oferty nahttps://alleg(...)6-12417 w poszukiwaniu swojego wymarzonego modelu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/jaki-wybrac-maly-samochod-do-miasta-tematy,dId,3027736,strona,2,ok,2#pst176192996
Do góry strony: Jaki wybrać mały samochód do miasta?