134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
134 ppt ?

Jaki zawód warto wybrać? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): Gość -

Bardzo martwię się o przyszłość mojego dziecka. W przyszłym roku mój syn będzie pisał maturę. Jest w klasie humanistycznej LO i nie uczy się najlepiej, nie wie kompletnie jaką drogą pójść, a ja jako matka chciałabym mu najlepiej jak tylko umiem doradzić. Stąd moje pytanie do Was: Co opłaca się teraz robić, studiować, żeby były z tego w przyszłości jakieś profity?
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jaki zawód warto wybrać?

suzii Bardzo martwię się o przyszłość mojego dziecka. W przyszłym roku mój syn będzie pisał maturę. Jest w klasie humanistycznej LO i nie uczy się najlepiej, nie wie kompletnie jaką drogą pójść, a ja jako matka chciałabym mu najlepiej jak tylko umiem doradzić. Stąd moje pytanie do Was: Co opłaca się teraz robić, studiować, żeby były z tego w przyszłości jakieś profity?
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Powiem Ci tak w tych czasach najbardziej dochodowy zawód to : adwokat , zawodowy żołnierz , ksiądz i lekarz ( w zależności od specjalizacji ale polecam anestezjologa )

Reklama

gość Jeśli studia to nie bedzie jego pasja (czyli niczego nie czuje) to lepiej niech tam nie idzie dużo lepiej jakiś zawód zdobyć
Jeśli bez studiów to tylko działalność gospodarcza teraz ludzie po studiach mają ciężko znaleźć pracę i wszędzie trzeba mieć plecy a co dopiero tylko po szkole średniej nie daj Boże po liceum bo wtedy już musi iść na studia.

natalian Alicjaja no tak, ale przecież autorka napisała, że raczej syn się nie lubi uczyć więc może bardziej coś technicznego... Hm... Mnie się wydaje, że fryzjer to jest dobry zawód
Tak ale pod warunkiem że z czasem On będzie w nim szefem :)

Reklama

Niech się zapisze do PO...dostanie parasol i będzie ten kraj doił na wszelkie sposoby....kobieto widzisz chyba jaka jest sytuacja w Polsce- smród syf i ubóstwo, a młodzi wykształceni wyjeżdżają więc nie licz tutaj na świetlaną przyszłość dla syna , a on co chce robić, zapytaj, to też ważne nie tylko kasa.
Jeżeli nie lubi sie uczyć ,t o w ogóle dokonał złego wyboru, bo powinien iść do zawodówki po jakiś fach, a tak okres LO stracony, pozostaje tylko jakieś biuro, biblioteka, wiec może warto go zdopingować, żeby poszedł na jakieś studia, w tym wypadku humanistyczne. czy jakaś turystka itp Hej

Warto wybrać tylko to co się lubi i do czego ma się predyspozycję . jeśli komuś podoba się spawanie to radzę to wybrać . studiowanie na siłę przynosi stratę czasu i opłakane efekty . Człowiek jest szczęśliwy tylko wtedy kiedy robi to co lubi i w tym może się realizować z przyjemnością jumar

Napisał(a): moin -

niech zrobi kurs i zostanie kierowcą autobusu miejskiego albo tramwajarzem. Kierowcy ciężarówek maja przerąbane, bo pracodawcy i nadmiernie eksploatują i wykorzystują. W czasie wakacji niech kurs zrobi.Zacznie w maju,to we wrześniu skończy,albo na kurs spawania-ci dobrze zarabiają i mają pracę.Może w wakacje niech na budowie popracuje lub u stolarza.Zrobi kursy i może firme założy ,będzie robił schody i wprawiał okna i drzwi. Chyba ,że z niego manualna ciamajda.....

Napisał(a): moin -

niech nie idzie na jakiś głupi licencjat, bo to znmarnowane trzxy lata.Znajdź informator o szkołach policealnych.Można wybrać jakiś zawód.Najlepiej budowlany.Rok lub dwa i masz fachowca.Oczywiście w wakacje niech idzie do pracy jako pomocnik i zobaczy co mu się najbardziej podoba.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki zawd wybra w zawodwce
  • jaki zawod po liceum
  • Na jaki zawod w przyszlosci bez studiow ?
  • jakiego zawodu warto si uczy
  • jaki zawod dla dziewczyny ktora nie lubi sie uczyc
  • testy na jaki zawd powinienem poj
  • ciekawy zawd forum
  • jaki zawd warto zrobi
  • jaki wybrac zawod w zawodowce
  • jaki zawd w zawodwce
  • jakich zawodow warto sie uczyc
  • jaki zawd po liceum
  • jaki zawd wybra zapytaj
  • jaki zawód wybrać
  • jaki zawód opłaca się wybrać
Do góry strony: Jaki zawód warto wybrać?