134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
134 ppt ?

Jaki zawód warto wybrać? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): Gość -

natalian Alicjaja no tak, ale przecież autorka napisała, że raczej syn się nie lubi uczyć więc może bardziej coś technicznego... Hm... Mnie się wydaje, że fryzjer to jest dobry zawód
Po pierwsze żeby byc tym fryzjerem trzeba to lubic i miec do tego reke osoby ktore podchodza z takim myslenie "a fajny zawod " w pozniejszym czasie nie pracuja w tym zawodzie i gowno za przeproszeniem wiedza i umią... a po drugie w tym zawodzie nie ma pracy konkurencja i niska placa ... a pracodawcy cwaniakuja przewaznie na czarno chca pelny etat robic ale placic pracownikowi to nie i tak jest nie tylko w zawodzie fryzjera ale w kazdej pracy.Wiem że jest ciezko bo sama obeszłam kazdy salon fryzjerski w moim miejscie i nigdzie nie moglam znalesc .
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

jumar61 Warto wybrać tylko to co się lubi i do czego ma się predyspozycję . jeśli komuś podoba się spawanie to radzę to wybrać . studiowanie na siłę przynosi stratę czasu i opłakane efekty . Człowiek jest szczęśliwy tylko wtedy kiedy robi to co lubi i w tym może się realizować z przyjemnością jumar
i tu masz w zupelnosci racje a nie tak jak wiekszosc moich znajomych ze szkoly wybrala zawod tak jak ja fryzjera tylko po to zeby moc sie pochwalic ze aaaa fryzjer fajnie ze niby kazdemu beda włosy robic i wg ale uczyc sie nie chce a na praktykach wonty ze z miotła musi stac na pierwszym roku po katach sie rozglada zamiast patrzec a jak przyjdzie co do czego nie wie gdzie uciąc potem wychodzi... 3 lata w dupie gdzie w tym czasie moglaby isc w tym kierunku co na prawde lubi robic bo ktos kto jest zmuszany i pchany w danym kierunku nie bedzie pracował w tym zawodzie i nigdy tego nie polubi do tego trzeba miec reke. A większosc rodzicow popycha swoje dzieci w kierunku w ktorym sami chcieliby byc to są potem takie niespełnione ambicje ale co komu z zawodu skoro sie w nim nic nie potrafi wszystkie dziewczyny ktore uczyly sie ze mna na fryzjera dzisiaj nie pracuja w zawodzie oprócz jednej...mnie bo do dzis w tym zawodzie jestem. Mozna pogadac z dzieckiem i zapytac czym jeszcze sie interesuje i co by chcial robic a nie wlasciwie pytac na forum bo my obcy ludzie decyzji nie podejmiemy a wystarczy w google wpisac o zawodach i juz sa propozycje a tu na daremno rozwija sie temat...

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Obawiam sie ze z tym troche zapozno. Powiem Ci szczerze ze mnie, nigdy, nic zadna szkola, liceum czy uniwersytet nigdy niczego nie nauczyl. Zaczalem od zmywaka, 6 lat temu wyjechalem do Anglii bo dyplom mialem i gowno z tego. Bralem kursy, pracowalem w wielu firmach po miesiac, gora 3 za darmo aby sie nauczyc i nabrac doswiadczenia. Teraz mam stala prace £1500 miesiecznie, ucze sie 3 jezyka hiszpanski i rozwijam wlasna firme po godzinach. Albo chlopak ruszy tylek bo chce cos osiagnac w zyciu albo nic z tego nie bedzie.

suzii Bardzo martwię się o przyszłość mojego dziecka. W przyszłym roku mój syn będzie pisał maturę. Jest w klasie humanistycznej LO i nie uczy się najlepiej, nie wie kompletnie jaką drogą pójść, a ja jako matka chciałabym mu najlepiej jak tylko umiem doradzić. Stąd moje pytanie do Was: Co opłaca się teraz robić, studiować, żeby były z tego w przyszłości jakieś profity?
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Być Panem Posłem,lub Senatorem
-to przezorności jest być dziś WZOREM.
;-666

http://shXowup.tv (usun X z adresu) - dodaj do ulubionych adres seksualnej telewizji, ale najpierw sprawdz czy warto ?!

Kto chce poogladac sliczne peniski , cipeczki , masturbacje , sex mlodych/starszych parek , free i na prywatnych pokazach , z osobistych domowych kamerek przy kompie , lapku , to wbijac na podany adres . Non stop cos sie dzieje . Amatorski seks w czasie rzeczywistym 24h na dobe, czesto z dzwiekiem, tylko i wylacznie Polacy. Jest konkurs za pokaz , z nagroda 200 zl za najwieksza ogladalnosc doby . Darmowe pokazy i platne , na ogolnym, privy . Można komentowac pokazy na czacie przy kazdej transmisji . W szczycie , około 23 wieczorem 20 tysieczna widownia, Ostra walka o nagrode dnia . Kazdy znadzie cos dla siebie - hetero , homo , bi, fetyszysci , transwestyci , dominy , grupy , SM i wiele wiecej . Umawianie sie na igraszki , romanse , zwiazki . Warto zajrzec! Wymagana zainstalowana w systemie najnowsza java, adobe flashplayer, zezwolenie w przeglądarce na javascript i obsługe wtyczek.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki zawd wybra w zawodwce
  • jaki zawod po liceum
  • Na jaki zawod w przyszlosci bez studiow ?
  • jakiego zawodu warto si uczy
  • jaki zawod dla dziewczyny ktora nie lubi sie uczyc
  • testy na jaki zawd powinienem poj
  • ciekawy zawd forum
  • jaki zawd warto zrobi
  • jaki wybrac zawod w zawodowce
  • jaki zawd w zawodwce
  • jakich zawodow warto sie uczyc
  • jaki zawd po liceum
  • jaki zawd wybra zapytaj
  • jaki zawód wybrać
  • jaki zawód opłaca się wybrać
Do góry strony: Jaki zawód warto wybrać?