134
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń6 tys.
 • Odpowiedzi68
 • Ocen na +0
134 ppt ?

Jaki zawód warto wybrać? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem zdecydowanie nie mozna zmarnowac tego czasu i jednak zdecydowac sie na dobre studium. Wiem ze wiekszośc moich koleżanek w takiej sytuacji wybierało studium zwiazane z wizażem i charakteryzacja. To chyba jedno z najlepszych rozwiązań.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): Gość -

Moim skromnym zdaniem trzeba patrzeć w pierwszej kolejności na to, jakie jest zapotrzebowanie na rynku. Po pierwsze warto iść do szkoły policealnej, a nie na studia, bo tylko tak szybko zdobędzie się zawód. Na studia można iść zawsze, kiedy już znajdziemy dobrze płatną posadę. Obecnie zapotrzebowanie jest na techników dentystycznych. Bardzo mało jest na rynku osób z tym wykształceniem, dlatego też Policealne Szkoły OMEGA otworzyły ten kierunek w Warszawie i kształcą fachowców w tej branży. Tu jest więcej informacji na temat tego kierunku http://www.om(...)tyczny/ Ukończenie takiej szkoły gwarantuje dobrze płatną posadę i rewelacyjny zawód.
Załączniki:

Reklama

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): ~Julia -

Według mnie warto zostać menedżerem muzycznym. Rynek obecnie ma zapotrzebowanie na menedżerów muzycznych. Znajoma skończyła kurs w Akademii Muzycznych Menedżerów i jest z niego zadowolona. Mówiła, że jest wiele młodych zespołów, które szukają menedżerów. Praca zdecydowanie dla kreatywnych i pewnych siebie. Większość zespołów na szczycie sławy ma po prostu dobrego menedżera, który z ich zysków ma niezły procent ;)

Reklama

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): ~Ceermer -

Warto wybrać studia zgodne z własnymi zainteresowaniami ale z drugiej strony polecam patrzeć się rónież na perspektywy znalezienia pracy po studiach... Bardzo łatwo jest wybrać się na studia humanistyczne bo są tam niewielkie progi wymagań. Z drugiej strony po studiach wiele osób nie znajduje pracy, ma z tym spore problemy.

Na stronie znajduje się ciekawy wpis o tym jak wybrać zawód dla siebie:
http://www.po(...)siebie/

Sam nie jestem zadowolony z obranych studiów. Jakbym miał możliwość to zmieniłbym je :) Niemniej człowiek jest głupi po szkodzie.

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): Gość -

~Ceermer Warto wybrać studia zgodne z własnymi zainteresowaniami ale z drugiej strony polecam patrzeć się rónież na perspektywy znalezienia pracy po studiach... Bardzo łatwo jest wybrać się na studia humanistyczne bo są tam niewielkie progi wymagań. Z drugiej strony po studiach wiele osób nie znajduje pracy, ma z tym spore problemy.

Na stronie znajduje się ciekawy wpis o tym jak wybrać zawód dla siebie:
http://www.po(...)siebie/

Sam nie jestem zadowolony z obranych studiów. Jakbym miał możliwość to zmieniłbym je :) Niemniej człowiek jest głupi po szkodzie.
Najlepiej jest robić to co się kocha w życiu. Mnie zawsze fascynowała stylizacja,wizaż,projektowanie strojów. Zresztą są to bardzo popularne teraz kierunki. W stolicy dużym powodzeniem cieszy się Studium Dziewulskich.I myślę ze najważniejsze jest tez to żeby wybrać coś nie na siłę :)

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): ~dotka -

Opiekun medyczny, to teraz bardzo dobry zawód, społeczeństwo się starzeje, potrzeba dobrej opieki. Ja skończyłam naukę w Szczecinie w Collegium Medycznym Medicahttps://medic(...)edu.pl/ trwała 2,5 roku, wybrałam tryb dzienny ale był tez wieczorowy i zaoczny. W Medice mają dużo różnych typów nauczania - szkoły medyczne, policealne, technika, szkoły branżowe, licea dla dorosłych, a także kury i szkolenia.

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): qmri -

Po kilku latach siedzenia w fachu handlarza samochodami muszę stwierdzić, że jest to bardzo korzystny zawód, wiadomo, bez wkładu własnego się nie obędzie, jednak zyski są zadowalające.http://www.us(...)ort.pl/ zawiera setki przydatnych informacji, jeżeli ktoś chce spróbować szczęścia w tej branży

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): qmri -

Po kilku latach siedzenia w fachu handlarza samochodami muszę stwierdzić, że jest to bardzo korzystny zawód, wiadomo, bez wkładu własnego się nie obędzie, jednak zyski są zadowalające. http://www.us(...)ort.pl/ zawiera setki przydatnych informacji, jeżeli ktoś chce spróbować szczęścia w tej branży
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • jaki zawd wybra w zawodwce
 • jaki zawod po liceum
 • Na jaki zawod w przyszlosci bez studiow ?
 • jakiego zawodu warto si uczy
 • jaki zawod dla dziewczyny ktora nie lubi sie uczyc
 • testy na jaki zawd powinienem poj
 • ciekawy zawd forum
 • jaki zawd warto zrobi
 • jaki wybrac zawod w zawodowce
 • jaki zawd w zawodwce
 • jakich zawodow warto sie uczyc
 • jaki zawd po liceum
 • jaki zawd wybra zapytaj
 • jaki zawód wybrać
 • jaki zawód opłaca się wybrać
Do góry strony: Jaki zawód warto wybrać?