Odpowiadasz na:
Jaki zawód warto wybrać?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Bardzo martwię się o przyszłość mojego dziecka. W przyszłym roku mój syn będzie pisał maturę. Jest w klasie humanistycznej LO i nie uczy się najlepiej, nie wie kompletnie jaką drogą pójść, a ja jako matka chciałabym mu najlepiej jak tylko umiem doradzić. Stąd moje pytanie do Was: Co opłaca się teraz robić, studiować, żeby były z tego w przyszłości jakieś profity? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jaki zawód warto wybrać?

Napisał(a): ~Paula -

Hmm to może najpierw warto zastanowić się co będzie lepsze, jak dzienne liceum ogólnokształcące, czy technikum? Ze swojej strony mogę polecić abyś sprawdziła ofertę edukacyjną Cosinus w Łodzi, którzy przygotowali jakie profile jak Programista, Rachunkowość, Turystyka itd. który wygląda po dokładnym opisie naprawdę obiecująco i jednocześnie zapewniają darmowe książki, podręczniki, zeszyty i oczywiście karnet sportowy, a nawet tablet.

Reklama

Napisał(a): ~Malkolm -

Z mojej perspektywy nie ma lepszego zawodu niż instruktor snowboardu. Pracuję tak od kilku lat i dla mnie to wymarzony zawód, bo ta praca to moje hobby, robię to co kocham. Jeśli też kochacie snowboard i jesteście w tym dobrzy to może warto zastanowić się nad kursem instruktorskim? Świetne kursy na asystenta instruktora i instruktora organizuje EH School. Tu macie kurs instruktorskihttps://ehsch(...)ec-2020 Szkoła jest bardzo dobra, kursy na wysokim poziomie, także warto sobie ich sprawdzić.

Napisał(a): ~fedmin -

Warto rozejrzeć się za czymś technicznym takie zawody są dobrze płatne i zawsze tam kogoś potrzebują. Polecam wam zajrzeć na stronę [url=//www.csz.com.pl]//www.csz.com.pl[/url] Tam możecie się przeszkolić pod kątem takich właśnie zawodów.

Reklama