79
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń445
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +-29
79 ppt ?

Jaki zegarek wybrać? (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jaki zegarek wybrać?

Napisał(a): ~papke -

Jakie zegarki są teraz modne? W pracy, do której zostałem przyjęty, nietaktem jest chodzenie bez zegarka. Ostatni, jaki miałem, to był taki przeciętny. Teraz sprawdzam godzinę na telefonie. Ale nie chcę odstawać od reszty załogi, więc muszę zainwestować w coś porządnego ;)
INTERIA.PL

Re: Jaki zegarek wybrać?

Napisał(a): ~konrad -

Jeżeli cię stać to proponuję ci zegarek : IWC SCHAFAUSEN ALBO OMEGA. Ten pierwszy- takie zegarki nosili przed wojną mnistrowie polskiego rządu. Jeżeli nie masz tyle kasy to niezły jest ATLANTYK - fajny zegarek markowy - do garnituru i dzinsów. OPRÓCZ TEGO KUP SOBIE SCHWATCH- CZARNY PLASTIKOWY MESKI. JAM MAM NOSZĘ GO SZCZEGÓLNIE LATEM . CZŁOWIEK WTEDY SIE POCI, A ZEGAREK JEST PLASTIKOWY WIĘC SIĘ TAK NIE NISZCZY. na LATO NIZŁY TEZ JEST ZEGAREK : LACOSTE. ALBO SCHWATCH ALBO LACOSTE; OMEGA ,IWC SCHAFAUSEN , ATLANTYK.

Reklama

Reklama

Re: Jaki zegarek wybrać?

Napisał(a): ~ąę ąę -

[i][/i]W tym sezonie najnowszym trendem i zarazem hitem nieszablonowym , który zaspokoi gusty snobistyczne z górnej półki jest jedyny w sowim rodzaju , niepowtarzalny o modernistycznym kształcie , funkcjonalny zegar z kukułką . W sytuacji ekstremalnej , trudnej do okiełznania , gdy brak odpowiedzi wyskoczy ci ptak i powie : AKUKU .

Reklama

Re: Jaki zegarek wybrać?

Napisał(a): Movgar -

Według mnie teraz bardzo modne są zegarki w wersjach sportowych, takie wykonane z gumy, silikonu itd. Są one zwykle kolorowe, ale przez to można łączyć je z przeróżnymi stylizacjami. Dostępne są zarówno w wersjach męskich, jak i damskich. Chodzi mi o coś takiego, jak na stronie tej hurtowni:http://andrea(...)zegarki

Re: Jaki zegarek wybrać?

Napisał(a): patipodolak89 -

Ja wybrałabym coś bardzo nowoczesnego. Zegarek, który ułatwi mi życie i o wielu sprawach będzie pamiętał za mnie. Polecam inteligentne zegarki hybrydowe, w których wystarczy jeden ruch ręką, aby odbierać powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach czy informacje od znajomych. Ponadto, zegarki te monitorują ilość przebytych kroków i spalonych kalorii oraz sen, automatycznie aktualizują strefę czasową, równolegle podają drugą strefę czasową na małej tarczy oraz łączą się z telefonami z systemem Android i iPhone'ami przez Bluetooth. Na przykład [url=https://e-zegarek.pl/fossil-q/16767-fossil-q-tailor-4053858774476.
Wydaje mi się, że to byłby strzał w dziesiątkę.

Re: Jaki zegarek wybrać?

Napisał(a): Gość -

Ja to nie pogniewałbym się za wypasionego smatrwatcha ;) To byłby najlepszy prezent pod słońcem :) Moje marzenie już jest nawet wyprodukowane i tak wygląda: [url=https://e-zegarek.pl/smartwatch/17166-nixon-mission-concrete.html]https://e-zegarek.pl/smartwatch/17166-nixon-mission-concrete.html[/url] Najważniejsze, że to jest smartwatch na ekstremalne warunki :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jaki zegarek wybrać?