943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): Gość -

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
takich się boja :D
Załączniki:

Reklama

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
-----------------Pytanie--- boją ----pewnie jak byłem mały to bałem się mamy jak coś zbroiłem -----Natomiast jeśli chodzi o unikanie to mi na przykład uroda nie przeszkadza ,ale nie lubię kobiet bezmózgich , wulgarnych , i za bardzo rozwiązłych rzecz jasna -----Niezależna to test jest pojęcie względne bo co to za nie zależność jak chłopisko pracuje cały rok jak beduin a partnerka //niezależnie/// oświadcza mu ze na wakacje jedzie sama bo jest niezależna -------Opinia owa jest tylko moja ---ponoć każdy facet jest inny -------hej

Reklama

Napisał(a): gość -

Petrescu
-----------------Pytanie--- boją ----pewnie jak byłem mały to bałem się mamy jak coś zbroiłem -----Natomiast jeśli chodzi o unikanie to mi na przykład uroda nie przeszkadza ,ale nie lubię kobiet bezmózgich , wulgarnych , i za bardzo rozwiązłych rzecz jasna -----Niezależna to test jest pojęcie względne bo co to za nie zależność jak chłopisko pracuje cały rok jak beduin a partnerka //niezależnie/// oświadcza mu ze na wakacje jedzie sama bo jest niezależna -------Opinia owa jest tylko moja ---ponoć każdy facet jest inny -------hej
--------------------------------------Popieram jak najbardziej >>>>>

To zależy od faceta. Jeden się boi przebojowych kobiet i woli szare myszki i na odwrót. Może jednak za bardzo stawiasz tylko na wygląd? Może nie odpowiada im Twoja osobowośc? Mężczyżni lubią też kobiety, które mają w sobie jakąś tajemnicę, które ich intrygują, wzbudzają ich zainteresowanie. Już oni to najlepiej wiedzą, co tam będę za nich sie wypowiadac.

Napisał(a): boozar -

Faceci nie boją się kobiet, raczej nie są zainteresowani dłuższym związkiem z kobietami próbującymi ich zdominować.
Mądra kobieta potrafi zdominować faceta w taki sposób że mu to nie przeszkadza nie raniąc męskiej dumy.
Głupio - mądra musi postawić na swoim.

Zapewne działa to w obie strony.

Napisał(a): Chamsin -

Istnieje tylko jedna opcja gdy facet boi się kobiety, tj w sytuacji gdy jest pantoflem i w związku dominuje kobieta...

Formułowanie pytania w temacie jakich to kobiet boją się mężczyźni jest nie na miejscu i sugerowało by że chodzi o strach, niedorzecznie napisane i tyle.

Bardziej adekwatnym do rzeczywistości pytaniem było by np: z jakimi kobietami nie chcą się wiązać mężczyźni? Ewentualnie coś w tym guście, coś co sugerowało by wolną wolę i takowy wybór...

Co do kobiet nie potrafiących budować trwałych i zdrowych związków to lista jest bardzo długa:

np. te toksyczne, czy może inteligentne inaczej

albo np. egocentryczki

albo np kochliwe, niestałe w uczuciach czy jak kto woli "puszczalskie"

Lista ta jest oczywiście znacznie dłuższa a sprawę pogarsza fakt że każdy facet napisał by ją inaczej...
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?