943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
Intelektualistek wykształconych nadętych które zadzierają nosa, bardzo ładnych bo jak ładna to mega wredna i łasa tylko na kase i agresywna - bez wideł nie podchodź

Reklama

Reklama

Autorka tematu na pewno nie jest głupia, bo ona tu robi za płatnego bota zmyślającego wątki. Inaczej na to nędzne forum nikt by nie zajrzał,
Tu widać jak łatwo zachęcić licznych kretynów do odświeżania reklam, mimo że autorka ma kompletnie w tyle co oni jej odpisują.
"Mądralę" naiwnie myślą, źe dobrym uczynkiem uczą młodą unikać pułapek życia, Jednak już rozumku brakuje na zorientowanie, że sami w pułapkę wpadli. :)

Kobieta piękna, niezależna, z dobrą pracą, umiejąca kokietować to wielka pokusa dla mlodego faceta. Taka dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawe, ze moze miec kazdego. Tym starszym z pewnością zapala się czerwona lampka by unikac szerokim kolem, dla wlasnego dobra.
Nikt nie chce cierpiec.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?