943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

ozJa się ciebie nie boję.Lubię ładne i mądre.Lepiej z mądrą zgubić niż z głupią znaleźć.A do tego jak jest ładna to tym przyjemniej wraca się do domu i robi wspólnie ciekawe rzeczy.Jeżeli jesteś ładna i mądra to jego strata...

Reklama

Typowe szukanie wytłumaczenia dla swojego niepowodzenia i tłumaczenie sobie, że problem ma druga strona bo się boi. Mnie też nie kręcą kobiety tzw. niezależne, ciągła szarpanina - po prostu nie ma w nich nic pociągającego,.. i nie mam żadnych leków;)

Reklama

Uwaga, tłumaczenie: zbyt niezależna - termin wieloznaczny, prawdopodobnie należy go rozumieć "chyba ci nie bardzo zależy", związek w końcu to zrzeczenie się części niezależności na rzecz partnera; zbyt ładna - "denerwuje mnie, że zbyt dużo chłopa się za tobą ogląda".

Reklama

faceci nie boją się kobiet, tylko chcą mieć święty spokój. A najlepszym sposobem jest unikanie kobiet "toksycznych", to znaczy zatruwających atmosferę swoimi "chorobliwymi przywarami i wymaganiami" kreowanymi na zalety przez : koleżanki, brukowce, wszelakich specjalistów typu "perfekcyjna ...." itd, itd. - dopisz sobie te pasujące do Ciebie. Związek dwojga ludzi to jest obopólny kompromis z "ja" na "my" i żadne z nich nie może się w nim dusić. Przestań dusić facetów i daj im żyć, to nie będziesz się oszukiwać, że się Ciebie boją.

Faceci biegaja za kobietami które zwracają na siebie uwagę wyglądem opowiadaniem i zwracaniem na siebie uwagę - jakie sąb biedne, potzrebujące pomocy, trzepiące rzęsami, pazurki - takie dziunie funie - takie maja najwieksze zainteresowanie. Normalna kobieta, która pracuje, stara się swoja osoba nie robić czadu, zasuwająca która dba stara się - NIE MA U NICH SZANS ..

Marcysia2 To zależy od faceta. Jeden się boi przebojowych kobiet i woli szare myszki i na odwrót. Może jednak za bardzo stawiasz tylko na wygląd? Może nie odpowiada im Twoja osobowośc? Mężczyżni lubią też kobiety, które mają w sobie jakąś tajemnicę, które ich intrygują, wzbudzają ich zainteresowanie. Już oni to najlepiej wiedzą, co tam będę za nich sie wypowiadac.
...to się nazywa: "to coś?"... bez tego są próżnymi pustokami...

Napisał(a): Gość -

ja tam jako 20 letni mężczyzna mogę napisać z jaką kobietą się nie zwiążę ,
z duszą towarzystwa ( rozmawia ze wszystkimi o wszystkim)
z kobietą która uwielbia towarzystwo kilku mężczyzn i lubi być w centrum uwagi
ze zbyt wyzywającą kobietą( nie chcę aby co drugi ziomek wypadał z okna oglądając się za dupą mojej kobiety)
z kobietą która gada byle by gadać
i z kur*ą która leci na hajs , ma nierealne wymagania

prosta zasada , "wymagam wiele ale daje tyle samo" kobieta która tego nie rozumie nie będzie szczęśliwa, tak samo ta która woli mieszkać w pałacu ze staruchem co kocha w nim tylko pieniądze niż z mężczyzną którego kocha ( jak i on ją ) w kawalerce.. :)

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
NIe., To dobrze. Dobrze dla Ciebie. Nie każdy facet to zaakceptuje choć to same zalety. |Bujam się z podobnym problemem. Za dużo niezależności kobiety to większe ryzyko utraty. Pytnaie czy chcemy w to wejść czy nie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?