943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

Jesli chodzi o kobiety, to nie boje sie zadnych, z wyjatkiem policjantek i wiolonczelistek... Jesli chodzi o policjantki, to chyba jest to zrozumiale samo przez sie, a co do wiolonczelistek... czy wiecie ze dobrze wymierzony cios wiolonczela zwala z nog byka...?

Pozdrawiam.

Gumofilc

Reklama

gość Jesli chodzi o kobiety, to nie boje sie zadnych, z wyjatkiem policjantek i wiolonczelistek... Jesli chodzi o policjantki, to chyba jest to zrozumiale samo przez sie, a co do wiolonczelistek... czy wiecie ze dobrze wymierzony cios wiolonczela zwala z nog byka...?

Pozdrawiam.

Gumofilc
A dał byś rade Krysi Pawłowicz albo pani Annie Sobeckiej ...To jesteś bohater . Wiesz my co idziemy na śmierć pozdrawiamy cię ........I takie tam teksty ..

Reklama

Boję się kobiet pustych, nie mających w sobie liryzmu, otwarcia na sztukę, ciekawą muzykę, niby wykształconych po paru fakultetach ale jak roboty, dążących do czegoś co jest w życiu mało istotne - robiących wyimaginowane kariery i zapatrzonych w pieniądze, traktujących seks jako relaks i jedynie odskocznię od swoich (tak "ważnych") obowiązków i dążeń, nie mających w sobie empatii, spontaniczności, tradycji wiary i miłości. Takich unikam i dobrze na tym wychodzę.

Reklama

Napisał(a): look7 -

Ja na przykład nie znoszę kobiet którą chcą za wszelka cenę dominować w związku. Ona jest najmądrzejsza i trzeba robić tak jak ona sobie wszystko wymyśli. Bezedura, a większość kobiet teraz tak uważa. Zachwiano tradycyjny model gdzie facet był głową, a kobieta szyją. Teraz kobiety chcą być głową. Facet ma swoje ego swoje ja i tylko inteligentna kobieta potrafi to okiełznać i tą głową kręcić.

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
To bardzo proste. Bardzo atrakcyjny wygląd sprawia, że oczywistym jest to, iż kobieta budzi duże zainteresowanie bardzo wielu mężczyzn. Nawet jeśli często bardzo płytkie i powierzchowne. Przesadna niezależność, czyli duża łatwość robienia czegokolwiek bez partnera, nie musi ale może świadczyć o niewielkim przywiązaniu do partnera i tak zazwyczaj mężczyzna to odbiera. Na zasadzie - tak wiele rzeczy lubisz robić beze mnie - czyli nie chcesz robić ze mną, czyli ci na mnie nie specjalnie nie zależy. Jak dodasz te dwie sprawy do siebie to wychodzi bardzo kiepskie zestawienie. Duże zainteresowanie innych facetów i niewielkie (być może tylko pozornie) przywiązanie to partnera. To prowadzi do braku pełnego zaufania w związku, a bez zaufania nie ma normlnego szczęśliwego związku. Efekt - taki związek musi się prędzej czy później rozpaść, czyli albo facet odchodzi bo nie może żyć w ciągłej niepewności, albo odchodzi niezależna kobieta bo nie chce być w żaden sposób ograniczana. Ogólnie nadmierna niezależność w związku w ogóle nie jest czymś poztywnym, bo świadczy bardziej o myśleniu "ja" niż o myśleniu "my". A właśnie myślenie "my" a nie "ja" i wzajemne branie w tym co się robi pod uwagę również emocji i uczuć partnera jest budulcem związku i braniem odpowiedzialnosci za tenże związek.
Podsumowując dopóki Twoje JA będzie zbyt niezależne i będzie brało górę, żadne MY się nie uda. Chyba, że trafisz na kogoś chcącego być równie niezależnym jak Ty. Tylko, że to będzie bardziej życie obok siebie, a nie ze sobą jak w prawdziwym związku.
Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?