943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
Madrych kobiet juz nie ma. Byly w czasach przedfejsbukowych. Teraz sa jedynie cyniczne suki robiace dobrze facetom z przerosnietym ego...

Reklama

Napisał(a): skoku730 -

gość faceci nie boją się kobiet, tylko chcą mieć święty spokój. A najlepszym sposobem jest unikanie kobiet "toksycznych", to znaczy zatruwających atmosferę swoimi "chorobliwymi przywarami i wymaganiami" kreowanymi na zalety przez : koleżanki, brukowce, wszelakich specjalistów typu "perfekcyjna ...." itd, itd. - dopisz sobie te pasujące do Ciebie. Związek dwojga ludzi to jest obopólny kompromis z "ja" na "my" i żadne z nich nie może się w nim dusić. Przestań dusić facetów i daj im żyć, to nie będziesz się oszukiwać, że się Ciebie boją.
O! i to jest dokladnie to co sam bym chcial tu napisac na ten temat, nic dodac nic ujac :)

Reklama

BOJĄ SIĘ IDIOTEK, KTÓRE UWAŻAJĄ SIĘ ZA MĄDRE.MĄDRYCH SIĘ NIE BOJĄ. AKE NAPRAWDĘ MĄDRA KOBIETA TO SKARB I RZADKOŚĆ. ŚWIADCZĄ O TYM CHOĆBY TESTY NA IQ, KTÓRE WSKAZUJĄ ŻE IM WYŻSZY WSKAŹNIK IQ, TYM MNIEJ KOBIET JEST JEGO POSIADACZEM"KĄ". TAKA JEST PRAWDA. NOTA BENE 95%WYNALAZKÓW JEST MĘSKIEGO AUTORSTWA. NWET TAMPONY OB WYMYŚLIŁ MĘŻCZYZNA.

Reklama

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
GLUPICH !

"Niezależna i ładna" - znaczy masz dużo "kolegów" z których połowa chciałaby cię zaciągnąć do łóżka, a ty udajesz, że o tym nie wiesz. Żaden normalny facet nie lubi takiej sytuacji, bo może się okazać, że wyszedł po zakupy, a tu pstryk i nie opanowałaś się...
Zapewne buziaczki na dzień dobry i dowidzenia - ot takie przyjacielskie. Ale facet już przyjaciółek mieć nie może...
Dobra rada - buzia nie zawsze będzie ładna. Nawet się nie obejrzysz jak zamieni się w pomarszczoną rodzynkę, d..pa obwiśnie, biust tak samo. Wtedy za późno będzie na szukanie normalnego faceta i budowanie związku. Bo teraz "nie pozwolisz się ograniczać i musisz mieć swoje grono przyjaciół... ". Przemyśl to dziewczyno, żebyś na starość nie musiała szukać szczęścia w sanatoriach

Jeśli facet mówi Ci że jesteś za ładna, za inteligentna, dominujesz, że się Ciebie boi to trzymaj go z daleka od siebie. To jego problem. Najprawdopodobniej jest tak zakompleksiony że nie warto się z nim spotykać.

Twoje pytania są równie intrygujące jak ciekawość, dlaczego mucha siada na gó-wno? Potem żre to gó-wno a gdy się nażre, dlaczego lata jak poje-bana pod lampą i kręci ósemki? Tak wynika z natury bytu muchy, czy to dla niej życiowe zajęcie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?