943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

gość Mądrych kobiet się boją.
Ja się nie boję mądrych. Mężczyźni boja się kobiet brzydkich, z tendencją do tycia, nieczułych, i po prostu głupich. Chodzi o głupote w związku z drugim człowiekiem. Mam kolegę którego "mądra" zona po studiach prawniczych straszy, że puści z torbani jak zechce się rozwieść, zmusiła go ta mądra kobieta do spsania intercyzy niedawno. Wszystkie kredyty przerzuciła na jego osobę. Szantażuje, że córki mu nie pozwoli widywać... Takimi kobietami mężczyźni gardzą - to idiotki, a nie kobiety (bo gdyby ich mężowie tez mieli takie siano w głowie już dawno by je ubili na smierć).

Faceci boją się kobiet rozwiązłych, niemoralnych i puszczalskich, czyli takich, które nadają się tylko do domów publicznych, a nie na małżonki i matki dzieciom. Fascynacja urodą dość szybko mija, a najdłużej, lub na zawsze pozostaje wierność, zaufanie i prawdziwa miłość oparta na tych fundamentach. Reszta to miraż i ułuda która mija bezpowrotnie, bez śladu. To postawa hedonistyczna, wieczna pogoń za czymś wyimaginowanym, nieistniejącym.

Reklama

Moja kobieta najpierw była miła, teraz mnie bije i nawet czasami na mnie sika. Powiedziała że jestem mięczakiem i że mi sie to nalezy. W sumie ma troche racji, czasami daje za wygrana ale co moze facet przy mocnej babie. Trzeba sie podporządkować. Żeby jej wsadzić to muszę ją lizać przynajmniej godzinę bo inaczej lipa, codziennie mnie straszy, że jak nie będę się starał to pojedzie do Egiptu na wczasy i przywiezie stamtąd popielatego pana żebym się od niego uczył. Co robić?

Ja też się bałem mojej kobiety. Jestem kulturystą i ważę 126 kg. Mój ptak ma raptem 9 cm ale ma duży obwód 12,5 cm. Zacząłem ćwiczyć kulturystykę gdy dziewczyna mnie opuściła ze względu na przyrodzenie. Niestety ćwiczenia na siłowni budują tylko mięśnie a ja naiwnie myślałem że tam na dole też się poprawi i urośnie, nic bardziej mylnego. Dopiero teraz gdy jestem dobrze zbudowany, widać prawdziwy kontrast między mięśniami rąk i nóg a tym w przyporku. Aż w końcu poszedłem po rozum do głowy. Szybko zrozumiałem w czym jest problem, że rozmiar ma znaczenie podstawowe: moja now narzeczona tez chyba wcześniej nie szczytowala ale kupiem sobie na Allegro specjalna czarną nakladke na penisa tak ze obecnie całość stanowi obiekt o dllugosci 25 cm i bardzo dużej srednicy i teraz za każdym razem osiąga orgazm a ja czuję się zeralizowany jako mężczyzna, a jej nie boli już głowa.

Reklama

Problemem jest, ze w Polsce nie ma pewnej grupy mężczyzn. Chodzi o średnią klasę, profesjonalistów, wykształconych, dobrze zarabiających, zadbanych z pewnym kulturowym backgroundem, trzymających również mentalnie poziom europejski, którzy mogliby być partnerami dla podobnych kobiet. Po przemianach 1989 roku, kobiety szybciej dostosowały się do zmian, natomiast faceci to dramat. Duża w tym 'zasługa' prostackiego katolicyzmu, który utrwala pogardliwy stosunek do kobiet i utrudnia partnerstwo. Półgłówki mogą wypisywać jak to tylko panienki 16-23 letnie się dla nich nadają, ale przecież tak naprawdę oni wiedzą, że dla żadnej kobiety oni sami nie nadają się. Nie warto zawracać sobie takimi głowy a jeśli koniecznie chce się mieć partnera, to jednak warto poszukać zagranicą.

Ja mam męża z Somalii i na każdym kroku spotykam się z nietolerancją. Mam męża muzułmanina pochodzi z Somalii wiadomo że tam bieda Wzieliśmy ślub cywilny w Polsce aby Mahmet ibn Abdmógł dostać obywatelstwo Polskie Teraz planujemy jechać do Somalii i tam wziąść tradycyjny ślub muzułmański jak nakazuje Koran a nie tu Polsce żeby ksiądz pedofil dawał nam ślub a potem będziemi mieli dużo dzieci jak nakazuje Koran .W Polsce żyją ludzie ciemni zawistni i wypisują głupoty o muzułmanach.Każdy muzułmanin jest pokojowo nastawiony dba o żonę dzieci
Anna- Ismina

Reklama

Wystrzegajcie się muzłumanów. Drodzy państwo od lat mieszkam w Londynie i mialam wielu chlopakow muzulmanow, po pierwsze zawsze chcieli w pupe, a po drugie zawsze mnie wysmiewali ze na msze sw. w niedziele do kosciola chodze, nie rozumieli ze dziewczyny z Polski sa bardzo pobozne. Teraz mam chlopaka katolika z Konga, ma na imie Dieudonne i razem chodzimy na msze sw.
Kinga

muzulmanie sa ok moj maz tez jest muzulmaninem ( Egipcjanin) poznalismy sie w uk i tak juz zostalo. Zarowno On jak i Jego muzulmanscy przyjaciele sa najlepszymi osobami, jakie w zyciu spotkalam. Dziela sie jedzeniem, pomagaja w kazdej sprawie.Jedynie jeden z jego klegow arabow probowal dobierac sie do mnie ale on jest z Syrii kraju chrzescijan. Moj maz nigdy mnie nie uderzyl, nawet nie krzyknal,jedyne co robi to zabrania mi zalozyc mini gdy wychodzimy ale mi sie to nawet podoba.Kocha mnie i chce tylko dla siebie. Nigdy nie zmuszal ani nie namawial na zmiane religii. Jesli to zrobie to bedzie to moja decyzja.
Irenka

Dlaczego w polsce faceci tak nienawidzą murzynów? Bo nie dorastają im do pięt :) mieszkam w UK od 8 lat i przez ten czas miałam wielu facetów murzynów. Dobrze zbudowani, opaleni, 190 wzrostu, w spodniach minimum 20, w łóżku niesamowici. A w polsce? niscy z wielkim brzuchem od piwska, w łóżku drewna, nie nadają sie do niczego. Więc nie wściekajcie sie tak panowie, po prostu nie mozecie sie równać z nimi :) Oczywiście że murzyni to są tacy ludzie jak my! Chodzą do kina, oglądają amerykańskiefilmy, zakochują się, chodzą na imprezy itd. Ja sama się przekonałam o tym. Pare lat temu poznałam faceta z Sudanu w Londynie i się w nim zakochałam od pierwszego wejżenia. Dzisiaj jesteśmy małżeństwem i mamy syna Ahmeda. Ta cała niechęć do Islamu to tylko i wyłącznie medialna nagonka, a tak naprawdę to cudowna religia i jedyna prawdziwa. Sama przeszłam na Islam rok temu i nie żałuję, bo wiem że będąc muzulmanką pójdę do raju w przeciwieństswie do wyznawców innych religii!
Jadzia

Bo dzisiejszym kobietom podobają się mężczyźni silni i waleczni. A niestety większość europrjczykow to zniewiesciali, słabi , intelektualiści. Ot taka przeciętność natury. Kobiety lgną do mężczyzn silnych.
eleonora

Dlaczego lubimy arabów bo w gruncie rzeczy kobiety pragną silnych mężczyzn a nie lalusiów z wygolonymi pachami biegającymi po galerii z zakupami w kolorowych torebkach.... choć większość popieprzonych bab się do tego nie przyzna
Kobiety lubią silnych mężczyzn, którzy trzymają je na krótkiej smyczy, choć żadna do tego nie chce się przyznać. Kobieta musi czuć respekt, wtedy kocha i szanuje. A płaczliwi gogusie w rurkach i wydepilowani jak niemowlaki traktowani są przez dzisiejsze kobiety jak dzieci, którymi trzeba cały czas kierować. A wtedy kobieta staje się babochłopem i głupieje...http://i.ipls(...)116.jpg
Eryka

Ja Katarzyna lat 22 (na z zdjęciu - z zamazaną twarzą bo cenię sobie prywatność), studentka prawa na prywatnej uczelni w Warszawie i z Warszawy. Poznam przystojnego, wiernego i lojalnego, oswojonego, słownego, dobrze sytuowanego mężczyznę na poziomie z jajami i pasjami. Moje wymagania wobec kandydata na mojego partnera a w przyszłości męża: 1. Minimum 183 wzrostu, gdyż chodzę prawie zawsze w szpilkach, 2. Musisz mieć sprawny samochód, który prezentuje się elegancko, najlepiej mercedes co najmniej rocznik 2012 lub Porshe rocznik 2002. Moze byc model Cayenne 4.5 litra V8 o mocy nie mniejszej jednak niz 350 koni Lub tez Honda Odysej rocznik minimum 2010 najlepiej biala... Ewentualnie Mercedes SLK o mocy 193 koni model 230 3. Musisz mieć wykształcenie CO NAJMNIEJ WYŻSZE MAGISTERSKIE, 4. Musisz się ubierać z klasą oraz dbać o swój wizerunek na każdym kroku. MASZ NOSIĆ MARKOWĄ ODZIEŻ np. Ralpha Laurena lub BOSSA itp... Zamierzam się pokazywać z Tobą w najlepszych klubach więc jeżeli nie spełniasz moich powyższych warunków... SORRY: nie dla psa kiełbasa. Dodatkowym plusem będzie to, że chodzisz na siłownię (gdyż ja też dbam o siebie i chodzę na siłownię) a także to, że umiesz tańczyć i jeździsz w podróże służbowe dookoła świata. Panom po rozwodzie, niedojrzałym emocjonalnie, bezrobotnym, erotomanom, zarabiającym poniżej 7000 PLN - dziękuję na wstępie. Znam swoją wartość i nie dam byle komu sie omamić. Poddam sie tylko wtedy gdy zobacze ladny samochod ladny dom stala prace itd. Dopiero wtedy rozloze nogi jak juz bedzie jasne na czym stoje. Zainteresowany? Napisz. NAJLEPIEJ ZE ZDJĘCIEM. Moje zdjęcie dostaniesz po weryfikacji. Katarzyna

JA MAM MAŁEGO ALE SWOJEJ WYBRANCE POSTAWIŁEM WYSOKĄ POPRZECZKĘ: kobieta ma się szanować (być dziewica) wtedy i ja będę ja szanował, ma być ładna(nie musi się wszystkim podobać ważne żeby się mi podobała), zadbana (własny styl który jest w moim guście), ma pracować (mieć własne pieniądze), ma mieć prawo jazdy, lubić podróżować, być ciekawą świata (to moja pasja więc chciałbym ja dzielić z nią), ma byc opanowana (musi umieć panować nad zmianą swoich nastrojów bo to jej osobisty problem a nie mój, ja mogę jej pomóc kiedy faktyczne ma problemy a nie kiedy ma problemy natury kobiecej i nie mam ochoty znosić jakiś fochów), no i jeszcze jedno najważniejsze ma być bratnią duszą! (tzn. mamy mieć wspólne cele i mamy być tylko dla siebie). Pytanie: Czy ktoś z was zna taką kobietę? czy ma ktoś z was może taką kobietę? bo tracę wiarę. Pozdrawiam jak jesteś chętna i szpełniasz kryteria to zapraszam na Casting.

olggaa faceci lubią się opiekować kobietami, a za ładna? to raczej słaby argument
Wcale nie słaby - zbyt ładnej trzeba stale pilnowac by konkurencja jej nie bzyknęła. Po co komu taki klopot. Lepiej wziac mniej ladna a wierną i samemu bzykac o dczasu do czasu miss :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?